Модель відрізняється зручним сидінням, кришка якого відкидається та відкриває відсік, у якому можна зберігати різні речі, наприклад, щітки та матеріали для чищення взуття.
Всі деталі вирізають соснових, ялицевих або смерекових дошок товщиною 20 мм за виключенням днища 9, яке роблять з фанери 6 мм завтовшки.
Послідовність виготовлення
Передусім слід закруглити верхні кути спинки 1 та вирізати декоративну надставку 2. Далі ї прикріпляють на шкантах з клеєм до верхнього ребра спинки. На клею та шурупах з’єднують подовжні стінки 3 короба з бічними стінками 4. Після того перегородки 5 приклеюють до подовжніх стінок 3, а потім пригвинчують знизу днище 9. На укіс запилюють подовжні ребра деталей для ніжок 8 та склеюють їх під прямим кутом попарно.
Готові ніжки прикріпляють до стінок 3 та 4 шурупами, укручуючи їх зсередини короба. Личкують поверхні деталей та вкривають їх лазуровою фарбою.
Відділення ослона-лавки та нижню поверхню кришки 6 та сидіння обклеюють алюмінієвими листами, які не вказані на малюнку. Шурупами прикріпляють складений короб до спинки 1, розташувавши його на висоті 40 сантиметрів від підлоги. З’єднують кришки 6 та 7 на рояльній петлі 10. Останнім етапом є фіксація на коробі за допомогою клею та шурупів вузької кришки 7, після чого до нього ж прикріпляють сидіння на рояльній петлі.
Особливості конструкції
З лівого боку лави-ослону є два відділення для зберігання обладнання та матеріалів для якісного чищення взуття. Дістатися до цих відділень можна, якщо підняти сидіння догори.
. Якщо цю конструкцію пофарбувати у червоний колір та вкрити лаком, передпокій вже не буде виглядати, як зал очікування залізничної станції, а буде більш нагадувати затишне та привабливо оформлене житлове приміщення. З першого погляду важко здогадатися, що під м’яким сидінням зберігаються щітки та креми для взуття
Пару простих рухів – та лавка-ослін перетворюється у цех або майстерню з художнього чищення взуття
Щоб раптово не забруднити нижню поверхню відкинутого сидіння, її слід облицювати алюмінієвим листом