Огорожі для квітників з бетону, шиферу та підручних матеріалів / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Огорожі для квітників з бетону, шиферу та підручних матеріалів


ogorbetsh0.jpg (103.66 Kb)

Практична бетонна огорожа

Бетон є дуже довговічним матеріалом, та його успішно можна використовувати у якості огорож для квітників та клумб. Бетонні огорожі для клумб не змінюють кислотність ґрунту, не знищуються від опадів, їм не страшні морози. Працювати з бетоном досить зручно, головне – не запізнитись надати виробу потрібної форми.

ogorbetsh1.jpg (128. Kb). . . . .

Нижні частини скляних пляшок допоможуть збудувати огорожу фантастичної конструкції. Каміння цієї мозаїки вкриті спеціальним акрилом.

Огорожу для квітника з цементу та піску можна подовжити крізь всю ділянку, обмежуючи нею одночасно й садові стежки. Щоб огорожа не виглядала одноманітною верхню її поверхню прикрашають мозаїкою з різнобарвних камінців, битого скла, черепашок, відбитків листя.

ogorbetsh2.jpg (106. Kb)

Бетонні блоки-контейнери. Декоративні монолітні блоки

Щоб залити огорожу клумби з бетону, виривають канавку потрібної товщини глибиною у 15 см, встановлюють опалубку, вкривають дно дрібним рінням зверху заливають бетоном та ретельно розрівнюють.

Огорожі з шиферу

Досить довготривалий матеріал шифер, в порівнянні з пластиковою бордюрною стрічкою з часом не втрачає форми. Його виробляють пласким та з хвилями, в саду цікавіше використати хвилястий. Суттєвим недоліком шиферу є присутність азбесту, який, можливо, буде впливати на ґрунтових тварин та коріння надто ніжних рослин. З тих же причин різати шифер треба у респіраторі.

ogorbetsh3.jpg (118.28 Kb). . . . .

Шиферна огорожа для клумби-кола з доріжкою посередині. Для закруглених елементів шифер прийдеться розпилювати на шматки.

Щоб огородити квітник шифером, його розрізають на частини поперек хвиль. Для цього лист шиферу кладуть на поміст, розмічають, зволожують водою лінії та розпилюють КШМ (болгаркою). Цей матеріал не гнеться, тому огородження квітників та клумб шифером можливо лише по прямій, або маленькими урізками. По контуру квітника або клумби роблять вузьку канавку, встановлюють в неї заготовані пластини, засипають ґрунтом та зміцнюють замаскованими кілочками з обох боків.

Огорожі з підручних матеріалів

Найпростіші огородження для клумби робляться з диких каменів, оброблений рікою або морем. Якщо добре пофантазувати, то можна винайти методи виготовлення огорож для квітників та клумб з різного мотлоху з горища або сараю. Це бамбукові стволи; скляні та пластикові пляшки; ондулін, профлист; крупні мушлі, тарелі та вінілові пластинки; панцирні сітки від старого ліжка; непотрібні шланги та автошини.

ogorbetsh4.jpg (120.18 Kb). . . . .

Високий квітник зі склотари. ПЕТ-пляшки краще обрати одного кольору

ПЕТ-пляшки перетворяться у красиві огорожі для клумб та квітників, якщо взяти тару темного пластика та вкопати горлом донизу. Перед тим їх слід заповнити землею, або піском, щоб не втратили форми.

Огорожа для клумби може стати оригінальною, якщо шини вивернути навиворіт. Якщо при цьому залишити диск, то створиться вазон з ніжкою. Якщо пофарбувати його у відповідний колір, можна досягнути ефекту бронзи з патиною або мармуру.

ogorbetsh5.jpg (146.3 Kb)

Оригінальний тин з різнокольорових шлангів. Урізки бамбукових стеблин, груба мотузка та меблеві скоби створюють досить милий парканчик

Садові клумби, оторочені мережевою литою решіткою або неширокою смужкою мозаїчної плитки викликають бажання милуватися ними та одночасно доглядати за квітами. Правильний вибір привабливого та довговічного матеріалу для будівництва огорож дає можливість створити на дачі чудовий ансамбль живих рослин та елементів, створених руками.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

Клумби своїми руками з підручн...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

Клумби біля хати з камінням св...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

Формування клумби

08 May 2023 ,fersht2
Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up