Оновлення старих меблів / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Оновлення старих меблів


onovstmeb0.jpg (91.58 Kb)

Одразу слід заспокоїти, що мова піде не про копіткі реставраційні роботи по відтворенню старовинних виробів, а про оновлення старих речей з деякою доробкою.

onovstmeb1.jpg (79.88 Kb)

Це, наприклад, вузька шафа з однією стулкою, зношені тумбочки біля ліжка та комод для білизни, який явно відслужив свій термін. Все це було виготовлено кількадесят років тому та вже втратило свою привабливість.

Стан такий, що косметичного ремонту, безсумнівно, буде не досить. Важливо не лише надати цим речам нових стильових особливостей, нового забарвлення, але й дещо змінити або доповнити їх функції. Для цього знадобляться деякі додаткові матеріали, наприклад, плити МДФ, фанера, меблеві щити, нові ніжки для меблів для заміни старих, столярна фанерована плита, сучасна меблева фурнітура, а також шпаклівка, кольоровий лак для захисного покриття а також личкувальна шкірка.

З двох – один

З двох бляклих тумбочок, що стояли біля ліжок, можна зробити досить сучасний сервант. Спочатку від них відокремили ніжки, які вже хиталися. Замість ніжок, які б опинилися посередині серванту, до тумбочок прилаштували декоративний лицьовий елемент з плит МДФ, опоряджений під свого роду кореневу деревину. Старі ніжки на шипах з клеєм попарно із обопільним зсуненням прикріпили знизу у тильних кромок тумбочок. Частину лицьового елементу (він двошаровий, з плити МДФ, вкритий контрастним лаком) прикріпили шурупами, які закрутили зсередини до передніх стінок шухляд та дверцятам тумбочок. Кришку, спільну для двох тумбочок та оздоблену під кореневу деревину, вкрили захисним безбарвним лаком.

onovstmeb2.jpg (64. Kb)

З двох тумбочок зробили сервант з декоративним лицьовим елементом та спільною стільницею, а фасадні поверхні вкрили кольоровим лаком

«Модернізована» шафа для дитячої кімнати

Стару шафу (спадок від бабусі) можна характеризувати, як некрасиву, але практично, якщо не зважати на розхитанність, деякі дефекти та зношене покриття. Переробивши його зсередини, та змінивши дещо зовні, шафу можна встановити у дитячій кімнаті, як нові меблі. Всередині, встановивши дві перетинки, шафу розділили на три секції однакової ширини. Середню обладнали поличками та залишили відчиненою. Тепер там можна тримати книги та іграшки. У бічних секціях зберігається одяг.

Дітям напевно сподобається нова шафа, особливо, якщо її пофарбувати різнобарвними акриловими фарбами та ефектним лаком покриттям, що імітує кований метал.

Щоб надати шафі більш сучасні риси, прийдеться придбати для перетинок меблевий щит 19 мм завтовшки, полички, для карнизу та цокольного щитка плиту МДФ товщиною 19 мм, для ручок – циліндричні качалки діаметром 20 мм та дерев'яні кульки, петлі та лак.

onovstmeb3.jpg (94.24 Kb)

Шафа помолодшала на два покоління

Холодний блиск фасаду

Нова, товстіша кришка з карнизом, прикріпленим до неї на шипах, який, так само, як і шухляди, вкритий ефектним лаком методом торцювання, сучасні меблеві ручки, пофарбовані в соковитий колір, інші лицьові елементи, бічні стінки та кришка так тепер виглядає старий комод. Щоб сховати пошкоджені місця корпусу, його обшили плитою МДФ завтовшки у 10 мм, одночасно придавши лицьовій поверхні незвичайну фактуру. Прозорий лак, нанесений на структуроване покриття, підсилює ефект.

onovstmeb4.jpg (101.94 Kb)

Блискучий, з новою меблевою фурнітурою – таким став комод, який хотіли викинути на звалище. З мінімальними витратами йому надали сучасного зовнішнього вигляду.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up