Зручний відкидний столик / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Зручний відкидний столик


Для невеличких приміщень цей предмет складаних меблів є досить розповсюдженим. Він дозволяє суттєво економити простір, тож варто спробувати його зробити для свого гніздечка.

stodzer001.jpg (94.11 Kb)

1. За розкладеним столиком можуть вільно вміститися двоє. 2. У складеному вигляді стіл майже не займає місця, але може стати додатковою прикрасою інтер'єра кімнати. 3. Варіант столика з навісною шафою.

Для виготовлення столика потрібна багатошарова фанера завтовшки у 14 мм, домашній інструмент та трішки терпіння та наполегливості.

Основу столика складає стільниця 1400х700 мм. До стіни стільниця приєднана з рівного, вузького боку, а її протилежний бік сформований дугою радіусом у 350 мм. Знизу до цієї частини стільниці прикріпляють накладку завширшки у 50 мм, яка має форму півкільця. До її торців на петлях вішають дві ніжки, які вирізають з тої ж фанери. Розміри кожної ніжки – 700х50 мм. І нарешті, з боку стіни до стільниці знизу прикручують подовжні планки 350х50 мм, а між ними – поперечину, розмірами 600х50 мм. Стільницю на рояльній петлі прикріпляють до бруска, що закріплені на стіні.

Щоб підняти стільницю, використовують щільний шнурок довжиною біля чотирьох метрів, який прив'язаний до вершини дуги стільниці. Він проходить крізь два блоки, розташовані на стіні та фіксується знизу справа від стільниці на кріпильний елемент, який нагадує швартовий утік. При послабленні шнурку стіл опускається, при цьому обидві ніжки, що закріплені на шарнірах, автоматично розкладаються під власною вагою. В цьому положенні стіл виконує свою основну функцію – під час сніданку за ним може вміститися дві особи.

При підніманні столу ніжки складаються та разом з іншими накладками створюють рамку, яка обводить зворотний бік стільниці.

stodzer002.jpg (70.58 Kb)

1. Підстілля: 1 – ніжки, 2 – накладка-півкільце, 3 – подовжні планки, 4 – поперечка. 2. Основні розміри столика

Для оздоблення стільницю можна просто личкувати та вкривати лаком або фарбою по цей бік столика. Але можна і додатково декорувати її. Найпростіше – це приклеїти якісь зображення у стилі приміщення, або фотографії членів родини.

Але більш функціональним, але складнішим методом декорування стільниці, є встановлення на її зворотному боці дзеркала. Воно, правда, зробить конструкцію важчою, тоді прийдеться звернути увагу на надійність шнурка та блоків.

Підняту стільницю можна використовувати й для прихованої шафи для посуду. Форма шафи має дублювати контури стільниці, а всередині неї можна розташувати неглибокі полички. Тут піднята стільниця буде виконувати роль дверцят, тож її треба опустити, щоб дістатися посуду.

Головна перевага такого столику – він займає мінімум місця при максимумі функціональності.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Як правильно утеплити свою осе...

11 May 2022 ,konsol
Головне в тепловому комфорті в хаті не стільк...

Укладання керамічної плитки: ц...

11 May 2022 ,konsol
Три методи укладання плитки

Укладання плитки: прямий ряд т...

11 May 2022 ,konsol
Два методи укладання плитки

Укладання плитки: поради та пі...

11 May 2022 ,konsol
Можливо, укладання плитки є найвідповідальніш...

Як правильно обрати гіпсокарто...

11 May 2022 ,konsol
Як правильно обрати гіпсокартон для профілі д...

Шви без тріщин між листами гіп...

11 May 2022 ,konsol
Гіпсокартон багатьох приваблює легкістю монта...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up