Для нестандартних рішень – розсувний стабілізатор
Не обов’язково обмежувати свій вибір душової огорожі типовими зразками та моделями. Можна замовити цю конструкцію великої площі або нестандартної конфігурації. Широкі можливості для дизайнерської фантазії забезпечує такий пристрій, як стабілізатор з розсувною частиною (від 80 до 140 см), який дозволяє встановлювати дверцята під будь-яким кутом.
Тільки скло, нічого зайвого
Враховуючи моду на мінімалізм, виробники вирішують не переобтяжувати свої вироби зайвими бортиками та профілями. Тепер душова зона може бути відокремлення від навколишнього простору склом без зайвих елементів. В результаті огорожі будуть створювати враження легкості навіть у досить маленькому за розмірами приміщенні.
Також сучасні технології дають можливість позбавитись і від громіздкого піддону. Для цього на етапі ремонту слід забезпечити потрібний нахил підлоги та оснастити злив елегантним трапом.
Підготовчі роботи: демонтаж старої ванни
Простіше за все демонтувати та винести ванну з акрилу. Зі сталевою – все складніше, не кажучи вже чавунну, з якою дійсно можуть виникнути проблеми. Добре, якщо вдасться пересунути за межі приміщення цілком. Для цього ванну ставлять (тут потрібні двоє міцних виконавців) на один з торців, а потім кладуть набік. Треба перед тим обернути всі ручки від дверей картоном, щоб не пошкодити їх ванною.
Якщо ж винести цілком чавунний виріб не вийде, прийдеться розпиляти його на частини за допомогою КШМ (болгаркою). Цю роботу з міркувань безпеки має виконувати лише майстер. Інструмент не має бути надто потужним, для нього потрібен відрізний диск малого діаметру, при тому обов’язково захищений кожухом. Якщо ці правила порушувати, можу статися нещасний випадок.
Слід врахувати, що при ремонті ванної кімнати створюється багато великогабаритного сміття. Треба заздалегідь потурбуватись про його вивезення. Будівельне сміття не можна викидати у загальний контейнер. Треба або замовляти спеціальну ємність, або самостійно вивозити сміття на полігон.