Облаштування вентильовуваного фасаду / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Облаштування вентильовуваного фасаду


vent_fasad0.jpg (106.82 Kb)

Ветильовуваний фасад відрізняється наявністю повітряного шару між стіною будівлі та навісною каркасною конструкцією. Теплоізоляційний шар при цьому встановлюється як зсередини, так і зовні. Розберемось з послідовністю облаштування з утеплювачем між стіною та композитними панелями.

Щоб закріпити панелі вентильовуваного фасаду треба спочатку мати збудований каркас, але розмітку під кронштейни, що несуть основне навантаження слід робити досить ретельно. На двадцять метрів відхилення не повинно перевищувати п’яти міліметрів. Спочатку виконують вертикальну розмітку. Горизонтальні лінії потрібні для позначення місць кріплення панелей, їх навішування та підсилення.

В позначені після розмітки точки і монтують кронштейни, які будуть нести все навантаження від каркаса та утеплювача. Кронштейни прикріпляють саморізами, голівки яких після того підфарбовують. Після того утеплювач навішується на консолі, а фіксувати його слід саморізами з дуже великою головкою. Понад утеплювачем натягають ізоляційну плівку.

Після закінчення робіт з утеплення стіни на висувних кронштейнах, які регулюються, роблять монтаж вже вертикальних профільних конструкцій, які значно підвищують жорсткість каркасу. На них за допомогою кріпильних деталей облаштовують панелі, які прикріпляють саморізами. Починають монтаж конструкції з того, що виставляють нижні планки. Дверні та віконні прорізи оформляють добірними елементами слід здійснити до головного монтажу каркасу. Горішній лист треба припасувати до піддашшя.

Таким чином виникає конструкція, яка має зазор – повітряний шар до двох сантиметрів, який призначений для регулювання мікроклімату. У цьому просторі повітря узимку тепліше на три градуси ніж на вулиці. При цьому легкий протяг постійно провітрює шар утеплювача. Зайве тепло передається від стін на зовнішній простір та розноситься. З урахуванням ще й чудової ізоляції від шуму, жити в такому будинку досить комфортно.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Вся ця історія в першу чергу стосується малоповерхового будівництва. Використовують подібні панелі також в каркасах великих будівель, але там є багато своїх нюансів.

В будь-якому випадку слід починати з проекту облаштування вентильовуваного фасаду, з урахуванням результатів геодезичних досліджень та перепадів висот. Точно підібрати розміри касет допоможе розгортка каркасу. Крім того, роблять розрахунок вітрового навантаження, теплових втрат, розмічають сітку для монтажу елементів кріплення, комплектують добірні деталі та метизи. Тільки після ретельних підготовчих робіт можна приступати до монтажу каркасу.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераса, прибудована до будинку...

06 May 2021 ,orest
Тераса - місце де захочете побачитись з друзя...

Як зробити світильники для вла...

05 May 2021 ,orest
Світлий сад чи подвір'я мрія кожної господині...

Шпалери для спальні, 50+ ідей ...

05 May 2021 ,orest
Від біло шовкових до великих яскравих фото шп...

Біла кухня в світлих тонах 50 ...

30 Apr 2021 ,orest
Світлі кухні завжди в моді, показуємо на фото...

Вы решили купить дом: что даль...

29 Apr 2021 ,fersht
Покупка дома — это серьезный шаг. Чтобы в буд...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

28 Apr 2021 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up