Консервація будівельних матеріалів / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Консервація будівельних матеріалів


konserv_bud0.jpg (55.8 Kb)

Навіть якщо ретельно віднестись до консервації будівлі, що споруджується, навесні можуть виникнути проблеми з продовженням будівництва, якщо не були якісно законсервовані на зиму будівельні матеріали.

Кожний матеріал зберігається взимку з урахуванням специфічних тонкощів. Наприклад, всі пиломатеріали слід зібрати у штабелі, але з обов’язковим укладанням прокладок, таким чином, щоб зазор був не менше п’яти міліметрів – це необхідно для провітрювання та запобігання гнилі. Таким чином не буде перешкод для позбавлення деревиною зайвої вологи. Якщо деревину не планується використовувати в якості опалубки, до неї слід застосувати антисептичну обробку. Зібрані штабелі необхідно вкрити згори рулонною гідроізоляцією.

konserv_bud1.jpg (68.18 Kb)

Для зберігання матеріалів, які використовуються для робіт з гідроізоляції, покриття та підпокрівельних робіт необхідне сухе приміщення, де повинні також зберігатися і всі супровідні матеріали, як от кріплення, цвяхи, інші метизи та металеві кріпильні деталі. Рулонні матеріали – руберойд, гідроізоляція, толь, PE-плівка мають зберігатися у вертикальному стані, що дозволить уникнути розтріскування на згинах у середній частині рулону.

konserv_bud2.jpg (88.53 Kb)

Розчинники, лаки, фарбі треба зберігати герметично закритими у ємностях, матеріал яких не розчиняється та не реагує з цими рідинами.

Цемент, алебастр, гіпс, вапно може швидко знищити волога, це будівельні матеріали які потребують обов'язкової консервації. Їх ні в якому разі не можна залишати на ділянці та забезпечити гарантовано сухе зберігання, наприклад, облаштувати імпровізований склад у сараї. Мішки з такими матеріалами повинні стояти на піддонах або сухій підлозі. Матеріали швидко твердіють та втрачають свої властивості при підвищеній вологості повітря, або проникненні води.

Що стосується цегли, то звичайну можна укладати штабелями на вулиці, треба лише закрити її згори плівкою для запобігання від атмосферних впливів. Теж саме можна зробити з блоками. Але цегла, призначена для того, щоб викладати пічку слід зберігати у сухому приміщенні.

konserv_bud3.jpg (53. Kb)

Пісок менш за все підданий атмосферним впливам, тому не потребує особливої консервації, але він має властивість розповзатися так, що його потім не збереш. Крім того, весною на ньому може почати проростати трава. Щоб уникнути цих неприємностей роблять опалубку, у яку, купою посередині і засипають пісок. Згори цей насип захищають руберойдом або щільною PE плівкою, яку придушують цеглою від вітру.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Всі ємності, діжки, цеберка та бетонозмішувачі, що будуть зимувати на ділянці можуть бути розірваними під натиском льоду, тому слід перегорнути догори дном, а краще сховати у приміщення, як можна подалі від атмосферних опадів та збирачів металобрухту.

Якщо виконати всі ці вимоги по консервації будівельних матеріалів, які не потребують особливих фінансових вкладень, можна вже навесні продовжити будівельні роботи не обтягуючи себе додатковими проблемами.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up