Звукоізоляція поверхонь житла за допомогою гіпсоволокна / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Звукоізоляція поверхонь житла за допомогою гіпсоволокна


zvukknauf0.jpg (80.16 Kb)

Серед недоліків великого міста один з основних – шум. Він, як запевнюють словники та підказує власний досвід – негативно впливає на організм та заважає його роботі та відпочинку.

Одним з рішень боротьби з шумом є використання гіпсоволокна КНАУФ-суперлист.

КНАУФ-суперлист виготовляють пресуванням гіпсу та волокон розпушеної мукулатури, які рівномірно розподіляються по всьому об'єму. Висока щільність тут є запорукою високих звукоізолюючих характеристик, крім того, матеріал є ударотривким.

zvukknauf1.jpg (55.19 Kb)

Гіпсоволокнистий КНАУФ-лист рекомендують для облаштування приміщень з високими вимогами безпеки, оскільки у нього чудові протипожежні характеристики. Цим матеріалом часто-густо облицьовують дерев'яні поверхні для забезпечення їм додаткового захисту від вогню. Лицьова та тильна сторони цього матеріалу вкрити активним гідрофобізатором, відшліфовані та оброблені просочуванням проти руйнування покриття.

Але цього суперлиста може і не вистачити. При монтажі безпосередньо на стелю або стіну каркасів, металеві частини стають провідниками вібрацій, передаючи ударний шум на облицювання з гіпсокартону. Але, якщо додержуватись вимог технології та німецьких стандартів якості, які у випадку з шумоізоляцією вимагають відділення металевого каркасу від суміжних конструкцій будівлі – слід використовувати ущільнюючу стрічку КНАУФ-Дихтунгсбанд.

Вирішення проблеми шуму – шумоізоляція – це завжди конструкція, а не якийсь окремий матеріал.

Конструкція стелі

zvukknauf2.jpg (112.32 Kb)

Конструкція стелі П 213

Основні профілі підвішують до несних конструкцій перекриття підвісами, які регулюються. Несні профілі, на які прикріпляють КНАУФ-суперлист, розташовані в одній площині з основними.

Якщо сусіди згори щоденно справляють весілля, тоді між чорновою та підвісною стелею слід розмістити звукоізолюючий матеріал – мінеральну вату. А для захисту від ударного різновиду шуму краще використовувати спеціальні вібро-підвіси.

Конструкція облицювання

Для звукоізоляції стін фахівці КНАУФ рекомендують застосовувати комплектну систему С663. Використання у каркасному просторі мінеральної вати гарантує суттєве збільшення індексу звукоізоляції конструкції. А якщо збільшити кількість листів в облицюванні (на каркасі с мінеральною ватою всередині), така конструкція суттєво знизить повітряний шум. При використанні ж вібро-підвісів обшиття з ГВЛ захистить ще й від повітряного шуму.

zvukknauf3.jpg (84.73 Kb)

Конструкція облицювання С663. Конструкція перегородки С 362

Конструкція перегородки

Відмінне рішення для звукоізоляції приміщень – перегородка С 362 з двошаровим обшиттям з КНАУФ-суперлистів на одинарному металевому каркасі.

Якщо одношарова перегородка з ГВЛ, заповнена мінеральною ватою, знизує рівень шуму на 52 дБ, то двошарова – на 60 дБ! КНАУФ-суперлист не лише знижує рівень децибелів, його структура та щільність дає можливість відсікати шуми всіх різновидів та різних частотних діапазонів. Тобто, голоси людей (середні та високі частоти), музика та звуки телевізора заважати нікому не будуть.

Конструкція підлоги

Звукові хвилі по дорозі нагору не зустрічають будь-яких перешкод, тому звукоізоляція підлоги є необхідністю. Але, якщо при переданні крізь повітря деяка кількість звукових хвиль розсіюється, то при ударному шумі плита перекриття шум безпосередньо випромінює у приміщення, що розташовано нижче. Крім того, звукова хвиля передається з плити перекриття на всі конструкції стін, що примикають до неї. Технічне рішення компанії тут таке: суха стяжка за технологією КНАУФ супер-підлога.

zvukknauf4.jpg (31.45 Kb)

Першим шаром такої підлоги є поліетиленова плівка з кромочною стрічкою по всьому периметру, далі – керамзитова засипка КНАУФ шаром 20-90 мм. Засипка одночасно поглинає звукові вібрації та вирівнює поверхню підлоги. Згори конструкція вкривається елементами підлоги (ЕП) з гіпсоволокна (система ОП 131). Дякуючи щільності (1150 кг/м3), матеріал забезпечує надійну звукоізоляцію.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up