Керамічні обігрівальні панелі / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Керамічні обігрівальні панелі


На жаль, електроприлади, які в стані швидко та ефективно обігрівати приміщення, як правило потребують суттєвих витрат електроенергії. Але з’явилося обладнання нового типу, яке помітно вплинуло на цю ситуацію.

op1.jpg (43.54 Kb)

Не так давно розробникам вдалося об’єднати всі переваги інфрачервоних та конвекційних обігрівачів в одному агрегаті, який виявився досить ефективним. Це – керамічна теплова панель. При її роботі, завдяки особливостям конструкції приладу, приміщення прогрівається до комфортної температури максимально швидко при мінімальних витратах.

op0.jpg (83.74 Kb)

Будова керамічної панелі

Панель становить собою монолітний металевий корпус, до лицьового боку якого прикріплена пластина з термокераміки. Між нею та металом розташований нагрівальний кабель. При роботі кабель передає теплоенергію корпусу та шару кераміки. В свою чергу ці елементи нагрівають холодне повітря, яке знаходиться на рівні підлоги, далі відбувається конвекційний теплообмін, внаслідок чого тепло розподіляється по всьому приміщенню.

В той же час в приборі створюється інфрачервоне випромінювання, яке передає теплову енергію оточуючим речам. Таким чином, панель опалює приміщення одноразово двома засобами: конвекцією та випромінюванням. У першому випадку тепло разом з повітрям підіймається вгору, а у другому – нагріває все, що знаходиться у центрі кімнати.

Особливості керамічної панелі

Основна перевага керамічних панелей – економні витрати електрики при більшій тепловіддачі. Наприклад, для опалення одного квадратного метра житлової площі керамічній панелі потрібно лише 50 Вт електроенергії, тобто в два рази менше, ніж потрібно звичайному тепловентилятору з нагрівальним елементом у вигляді спіралі з ніхромового дроту.

op2.jpg (46.99 Kb)

Середня потужність пристрою з керамічною вставкою – 370 Вт, стільки ж споживає сучасний стаціонарний комп'ютер. Цієї потужності вистачає, щоб обігріти невелике приміщення (наприклад, кухню, площею у сім кв. метрів). Для опалення кімнати більшого розміру прийдеться придбати вже не одну панель, а дві або три.

Максимальна температура нагрівання лицьової частини пристрою – 90 градусів, що гарантує його пожежну безпеку. Адже при такій температурі займання будь яких матеріалів неможливе. Щоб неможливо було отримати опіки при доторканні до поверхні приладу, виробники часто-густо оснащують ці вироби спеціальним захисним екраном.

По зрівнянню з багатьма іншими видами обігрівачів керамічні панелі дорожчі, але ергономічний сучасний дизайн дозволяє використовувати їх у будь-яких інтер'єрах. Виробляють не лише підлогові, але й навісні настінні моделі, але незалежно від типу встановлення розташовувати їх слід не дуже високо над рівнем підлоги. Саме в цьому випадку можна досягнути максимального ефекту.

Корпуси багатьох (але не всіх) пристроїв – герметичні, що дозволяє використовувати їх навіть у вологих приміщеннях – ванних або душових. У складі пристрою є й термостат, тож прилад може працювати й автоматичному режимі, підтримуючи у приміщенні заплановану температуру. До того ж найбільш функціональні моделі сумісні з системами керування «Розумний дім».

Популярні моделі

Venecia ПКК 1400 – потужність – 1400 Вт. Обігріває приміщення площею до 28 кв. м. Є механічний термостат, вологозахисний корпус. Габарити 120х60х5,5 см є набір кріплень до стіни. Виготовляється в Україні.

op3.jpg (36.39 Kb)

Nikapanels 650 Premium. Потужність – 700 Вт, опалює кімнати до 14 кв. м. Розміри 120х60х4 см. Вистигає не менше ніж за 1,5 години. Робоча температура – 85 градусів, досягається через 20 хвилин після включення.

op4.jpg (87.51 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up