Гараж з піноблоків / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Гараж з піноблоків


pingar0.jpg (94.03 Kb)

Вважають, що одним з найшвидших варіантів будівництва гаражу є технологія зведення з піноблоків. Роботи можна почати у зручну пору року та дякуючи особливостям матеріалу осідання можна не чекати.

pingar1.jpg (115.93 Kb)

Оздоблювати фасад тут можна з будь-якого фасадного матеріалу, тобто зводити такий гараж припустимо поряд з будинком, що оздоблений неважно яким матеріалом.

Проект цього конкретного гаражу розмірами 4х7,5 м з навісом розроблявся для розміщення поряд з цегляним будинком.

pingar2.jpg (71.6 Kb)

Пінобетон є легким матеріалом, він не має особливої міцності на згин, тому фундамент під ним має бути надійним. Тут треба враховувати і особливості ґрунту.

Тут потрібен плитний монолітний фундамент. Він попередить створення тріщин у стінах з пінобетону. Технологія його встановлення не складна, але будь-яке її порушення призведе до неприємних наслідків. Фундамент може повести під час повені, особливо на здимних ґрунтах, де ґрунтові води розташовані високо, на ній почнуть створюватися тріщини. Тут краще довіритись фахівцям, які врахують всі тонкощі.

Для улаштування фундаменту на глибину тридцять сантиметрів знімають верхній шар ґрунту на ділянці 7,5х7,5 м, де заплановано ставити гараж. Підготовлений майданчик засипають піском та ретельно його трамбують, поливаючи водою. Встановлюють та закріпляють опалубку по периметру майбутньої плити. Підготовлюють майданчик для заливання бетону: укладають гідрозахисну плівку, піно полістирольний утеплювач 50 мм завтовшки, встановлюють і каркас 12 мм арматури с дистанцією 400 мм (малюнок 1).

pingar3.jpg (161. Kb)

Після цього за один раз заливають плиту фундаменту бетоном М300 у 200 мм завтовшки.

Гаражний бокс за проектом має займати рівно половину фундаментної плити. При викладанні стін використовують блоки розмірами 250х300х600 мм. Перший рід блоків викладається особливо ретельно, оскільки від нього залежить рівність майбутньої стіни. Рівність основи перевіряють рівнем.

При викладанні коробки з піноблоків користуються спеціальним клеєм. Його можна наносити й кельмою, але краще за все – спеціальним ковшиком з загнутим краєм або кареткою з шириною відповідною ширині кладки.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Після нанесення клею його розрівнюють шпателем-гребінкою.

Клей швидко застигає, тому блок, який став криво, слід правити одразу.

Кожен наступний ряд кладки починають з кута і ведуть з перев’язкою блоків (зсуненням відносно попереднього ряду) приблизно на 15 см (малюнок 2). Рівність стін пильнують по рамі гаражних воріт, яку встановлюють на початку викладання блоків. До неї прикріпляють і кожний ряд (малюнок 3). По верхній плані коробки воріт викладають два ряди блоків.

pingar42_3.jpg (90.82 Kb)

Закінчивши укладання стін для зміцнення конструкції роблять армований пояс. По всьому периметру гаража монтують дерев’яну опалубку, закріпляючи її по верхньому ряду піноблоків. У порожнину опалубки встановлюють арматуру 12 мм в чотири прутки та заливають бетоном (малюнок 4). Гаражний бокс стоїть з одного боку монолітної плити під конструкцією.

По краю другої половини плити встановлюють три цегляних стовпи перетином 380х380 мм кожний на відстані 3180 мм один від одного та піднімають ці колони на висоту збудованого боксу (малюнок 5).

pingar54_5.jpg (125.16 Kb)

Закритий гаражний бокс та стовпи для навісу з’єднують брусом перетином 250х250. На нього встановлюють балки перекриття та крокви (малюнок 6).

pingar6.jpg (110.11 Kb)

Покрівельним матеріалом можна обрати металочерепицю.

Залишається підшити звиси, змонтувати ворота і апартаменти для авто готові. Залишається подумати лише про естетичний бік справи.

Матеріал для облицювання мають підказати інші будівлі на ділянці, адже треба щоб весь комплекс знаходився у спільній архітектурній гармонії.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Маленькі кухні дизайн

30 Dec 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Привітання з Новим Роком - кол...

30 Dec 2021 ,fersht
Шукаєте листівки для привітань з Новим роком?...

Что учитывать, когда в объявле...

29 Dec 2021 ,fersht
Не только специалисты могут искать срочную ра...

Кухня студія - тренди в дизайн...

29 Dec 2021 ,orest
Кухня-студія стала звичним рішенням для збіль...

Акцентна стіна

06 Dec 2021 ,fersht
Акцентна стіна — це така одна стіна в інтер’...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up