Комбінована підлога / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Комбінована підлога


kombipidloga0.jpg (134.17 Kb)

Світла ділянка під обіднім столом викладений мармуровою плиткою 15х15 см. Цей майданчик облямовує мармурова мозаїчна стрічка. Інша площа в кімнаті вкрита темний ламінатом, який імітує натуральну деревину в мостинах, які були характерні для сільських будинків. Таке комбіноване рішення може мати й інший вигляд, але ця ідея може зробити вашу вітальну досить оригінальною.

Монтаж плитки

Спочатку розмічують розташування острівка з плитки на підлозі. Тут треба зважати й на розмір столу разом з стільцями та ще й невеликим запасом по ширині та довжині.

Крім того слід урахувати, що між плиткою та стіною мають вміститися десь два-три ряди ламінату мінімум, в іншому разі він не буде міцно триматися. Обрана діагональна схема укладання. Плитки монтують на грубий шар розчину, щоб перекрити різницю рівнів між ламінатом та плиткою. З боку ламінату з’єднувальний шов заповнюють силіконом, який підходить по кольору. Коливання дерев'яної підлоги з часом може призвести до тріскання силіконового шару, тож відстань між ламінатом та плиткою можна заповнити дрібнопористою гумою або використати стикувальний профіль.

kombipidloga1_2.jpg (72.32 Kb)

Після розмічання острівця правильно буде вирізати під нього підкладку з шумоізолюючого матеріалу. Для діагонального вкладання слід провести напрямну під кутом 45°. Треба відрізати та укласти декілька кутових плиток насухо.

kombipidloga3_4.jpg (92.04 Kb)

Ґрунтовкою обробляють поверхню, для зв'язування пилу та забезпечення стійкої адгезії. Клей для плитки наносять гребінцевим шпателем. Укладають першу плитку, після чого наступні орієнтують по ній. Щоб зазори були однаковими можна використати монтажні хрестики.

kombipidloga5_6.jpg (108.14 Kb)

Коли весь острівець вкритий плиткою, починають його облямовувати мозаїчними смужками. Мозаїка наклеєна на основу з сітки, тож зручно нарізати з неї смужки малярним або канцелярським ножем.

kombipidloga7_8.jpg (90.97 Kb)

Мозаїчну плитку укладають на розчин, так легше компенсувати перепад, який виникає внаслідок різниці товщини мозаїчної та основної плитки. Стару дошку використовують для вирівнювання розчину, а перегорнуту мостину для контролю висоти.

kombipidloga9_10.jpg (95.54 Kb)

Мозаїчні смуги на вус не ріжуть, їх просто стикують по кутах, це не зіпсує зовнішнього вигляду. Коли клей схопиться, по облицьованій поверхні рівномірно наносять розчин для натурального каменю.

kombipidloga11_12.jpg (86.04 Kb)

Після цього за губкою шви заповнюють розчином. В кінці всю поверхню слід ретельно протерти вологою ганчіркою.

Монтаж ламінату

Для покриття обраний 13-мм ламінат з чорно-коричневого обробленого дубу на сосновій основі. Але альтернативою тут можуть бути просякнута оливою сатинована деревина, білений або натуральний дуб.

kombipidloga_1_2.jpg (96.71 Kb)

Міряють відстань між острівцем та стіною. Мостовини від стіни підрізують так, щоб вкласти їх паралельно мармуровому острівцю. Біля дверного прорізу передбачений стикувальний профіль, який може бути встановлений на мостовину.

kombipidloga_3_4.jpg (81.06 Kb)

Дистанційні клини біля стіни забезпечать дотримання компенсаційного шва шириною приблизно 15 мм. Кабель для світильників на підлозі треба від початку до кінця простягнути під мостовинами.

kombipidloga_5_6.jpg (81.23 Kb)

Укладання наступного ряду починають з відрізаної мостовини, що залишилася від укладання попереднього. Довгий бік мостовини, що примикає до острівця, відрізують по місцю лобзиком.

kombipidloga_7_8.jpg (96.33 Kb)

Круговою пилкою у мостовині для вбудованих світильників вирізають отвори. Кабель, прокладений під мостовинами, під'єднують до контактів світильника.

kombipidloga_9_10.jpg (85.23 Kb)

Стик, замість монтажу стикувального профілю, заливають силіконовим герметиком. Останню мостовину укладають паралельно передостанній, та, використовуючи залишок мостовини, роблять відповідні позначки вздовж нерівної стіни.

kombipidloga_11_12.jpg (95.06 Kb)

Далі непотрібну деталь відрізують та припасовують. У фінальній частині роблять отвори для затискачів під плінтусом, які мають глибину 5 та 10 мм (для прокладання кабелю). Затискач прикріпляють шурупом.

kombipidloga_13_14.jpg (100.19 Kb)

Згори на притискач надягають плінтус. На кутах планки підрізують на вус. Світильники, будовані у підлогу візуально на зони розділяють вітальню та їдальню.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up