Корисні поради по звукоізоляції / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Корисні поради по звукоізоляції


zvukoizol0.jpg (90.37 Kb)

Корисні поради по звукоізоляції - З самого початку

Перед тим, як встановлювати звукоізоляцію слід зробити ретельний огляд розеток, що розташовані у стінах між квартирами. Нерідко будівельники, укладаючи провідну, для зручності монтажу вирізають під блок розеток отвори просто наскрізь. Можливо, через ті отвори й проходить зайвий шум. Щоб у цьому упевнитися треба прикласти вухо до самої розетки. Коли через неї насправді проходить якийсь шум, треба демонтувати весь блок. Найскоріше - за ним ви виявите задній фрагмент розетки з сусідньої квартири. У цьому випадку слід заповнити пусте місце від розетки мінеральною ватою, вирізаною по діаметру отвору. Зверху треба нанести грубий шар гіпсу та дочекатись, доки він висохне. Далі розеточний блок повертають на своє місце.

Корисні поради по звукоізоляції - Якщо любите голосну музику…

zvukoizol1.jpg (34.67 Kb)

Так може статися, що це почуття не поєднується з бажанням робити якісну звукоізоляцію підлоги. У такому випадку слід замислитись про придбання ковролину, який поглинає шум. Такий виріб має бути виготовлений з використанням голкопробивної технології, адже лише таке покриття досить добре затримує будь-які звуки. Також треба звернути увагу, щоб ковролин мав пінну основа з гуми або латексу. Крім того – важливим є присутність ворсу «шеггі», довжина якого тридцять-сорок міліметрів.

Корисні поради по звукоізоляції - Найкращий ефект звукопоглинання

Акустичне тинькування найбільш ефективним буде, якщо разом з ним виконати додатковий шар плит з пінопласту. В першу чергу монтують пінопласт, а просто на нього вже потім наносять тинькарську суміш. Рекомендують, щоб товщина пінопласту була не менш двох сантиметрів. У цих матеріалів різна щільність, тож поглинання звуку буде ефективнішим.

zvukoizol2.jpg (36.9 Kb)

Але в цьому випадку загальна товщина звукоізоляції може досягнути п’яти-семи сантиметрів, тобто цей метод придатний лише для великих приміщень.

Корисні поради по звукоізоляції - Шум крізь двері

Небажані звуки можуть проходити не лише крізь стелю, стіни та підлогу, але й крізь двері. Це може бути стукіт підборів, дверей квартир та ліфту, розмови сусідів, що безперервно палять на сходах.

Монтажники дверей, частіше за все герметизують щілини у дверному прорізі звичайною монтажною піною, але вона не є ізолятором звуку.

zvukoizol3.jpg (18.47 Kb)

Тут теж є рішення. Видалити піну за закрити цементним розчином зазори. Разом з тим рекомендують встановлення додаткового захисту від сторонніх звуків – внутрішніх дерев’яних дверей. Якщо є поріг та гумовий ущільнювач рівень шуму може зменшитися на п’ятнадцять децибел.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

15 May 2020 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

М’який куток на кухні. Ідеї

14 Apr 2020 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для м’якого ку...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...
up