Перепланування: пробиваємо проходи / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Перепланування: пробиваємо проходи


proh0.jpg (42.51 Kb)

Далеко не завжди можна отримати дозвіл на виготовлення прорізу в несній стіні. Це пов'язано з тим, що конструкції будинків бувають різними. Особливо проблематично одержати дозвіл, якщо ви живете на першому чи другому поверсі. В цих місцях на стіни діє підвищене навантаження.

proh1.jpg (112.07 Kb)

Професійне обладнання з алмазним диском. Зразок проекту підсилення прорізу, що облаштовується

Проріз в бетонній стіні

 1. Розмічання. Його здійснюють з використанням лазерного та гідравлічного рівнів. Це потрібно для того, щоб проріз мав потрібні розміри, розташувався в потрібному місці, а краї прорізу були рівними та вертикальними.
 2. Встановлення тимчасових стояків. Перед різанням по кінцях прорізу встановлюються тимчасові опорні стояки, які будуть сприймати навантаження, доки не буде змонтоване стаціонарне підсилення. Встановлення стояків потрібне для забезпечення безпеки робіт та для того, щоб не створилися тріщини в стінах та перекриттях.
 3. Розрізання контурів прорізу. Проріз вирізається по контуру професійним різаком з алмазним диском. Різання здійснюється швидко та без ударів. Професійне обладнання швидко упорається навіть з щільно армованим монолітним залізобетоном. Пил, що створюється, видаляється промисловим пилосмоком.
 4. Розрізання на частини, які можна підіймати, це фрагменти розмірами не більше 300х300 мм, які можна винести вручну. Розбивати випиляну частину прорізу відбійним молотком не допускається.
 5. Фрагменти акуратно витягують вручну та пакують у мішки для сміття.
 6. Суворо дотримуючись проекту монтують металеве підсилення, яке буде сприймати навантаження верхніх поверхів замість випиляного фрагменту стіни. Тимчасові стояки прибирають після того, як будуть встановлені та обварені всі елементи підсилення.
proh2.jpg (78.33 Kb)

Металеве підсилення прорізу в несній стіні.

Проріз в цегляній стіні

 1. Розмічання, воно здійснюється з використанням лазерного та гідравлічного рівнів.
 2. Встановлення тимчасових стояків.
 3. Розрізання контурів прорізу методом алмазного різання. Над прорізом з двох боків стіни прорізуються штроби для встановлення перетинки. Різання здійснюють швидко та без ударів, пил видаляється промисловим пилосмоком.
 4. В штробу над прорізом встановлюють перетинку, яка буде сприймати навантаження від верхніх поверхів будівлі та не дозволить завалитися цегляній кладці, що розташована над прорізом. Перетинку виготовляють з двох великих швелерів, які стягують між собою потужними шпильками. Вертикальні опори видаляють та починають різати проріз по контуру різаком з алмазним диском. У якості перетинки можна використовувати й залізобетонну балку. Балку розміщують в ніші, використовуючи цементний розчин.
 5. proh3.jpg (67.36 Kb)

  В штробу на прорізом встановлюється металева перетинка, та суворо за проектом монтується металеве підсилення. Результат порушення будівельних норм при знесенні несної стіни в будинку

 6. Розбирання цегляної кладки роблять після встановлення перетинки перфоратором згори донизу. При цьому створюється велика кількість битої цегли, яка пакується в мішки та виноситься.
 7. Монтаж стояків підсилення. Суворо за проектом монтують металеве підсилення для сприйняття навантаження від верхніх поверхів. Тимчасові стояки прибирають після встановлення та обварювання всіх елементів підсилення.


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

Клумби своїми руками з підручн...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

Клумби біля хати з камінням св...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

Формування клумби

08 May 2023 ,fersht2
Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up