Перепланування: облаштування лоджії / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Перепланування: облаштування лоджії


lodzh_0.jpg (143.91 Kb)

Лоджія є елемент будинку, який багатьма не до-оцінений. Обладнана зі смаком, вона може стати одним з найкомфортніших кутків квартири. Все залежить, що ви збираєтесь з неї зробити – кабінет, студію, зимовий сад, міні-вітальню чи хатній бар.

lodzh_1.jpg (103.83 Kb)

Сценарії перетворення

Їх всього два: лоджію (балкон) залишають ізольованими або приєднують до житлового приміщення. Балкон приєднати навряд чи вдасться, його, хіба що, можна утеплити і використовувати у ролі квітника, місця для зберігання чи для відпочинку влітку. Що стосується лоджії, то тут фантазія може розігратися більше. Але є велика різниця між заскленою холодною лоджією, та повноцінно утепленою, яка може стати житловим приміщенням.

lodzh_2.jpg (96.19 Kb)

Фронт робіт

Лоджія, це та ж кімната, у неї є стіни, стеля та підлога, і слід приділити увагу всі цим складовим. Перетворення лоджії у облаштоване приміщення складається з декількох етапів: засклення, утеплення перекрить та несних конструкцій, фінішне оздоблення.

Обираючи рами для засклення, краще зупинитися на деревоалюмінієвих або ПВХ зі сталевим каркасом, як найбільш міцних, екологічних та невибагливих у догляді. Склопакети мають бути мінімум двокамерними. Якщо місця мало, слід обирати не двостулкові, а розсувні вікна, як у шафах купе, або такі, що обертаються навколо центральної осі. При регулярному провітрюванні це заощадить місце.

lodzh_3.jpg (87.29 Kb)

На лоджії створений комфортний простір. Вона обладнана під невеличкий кабінет. Вікна вкриті римськими шторами з сучасним принтом.

Найважливішим є етап утеплення. Поліуретановими герметиками закривають всі шпарини, тріщини, шви, та стики з підлогою та парапетом.

Схема утеплення: каркас – шар теплоізоляції з базальтової вати – шар пароізоляції – внутрішнє обшиття. Найефективнішою є пароізоляція на основі фольги. Так утеплюють стіни та стелю. На утеплення стін з кожного боку слід залишити місце, тому розмір віконної рами має бути меншим за довжину балкону на товщину утеплювача.

Проблема підлоги для лоджії полягає в тому, що при її утепленні може створитися невеликий подіум. Рекомендують робити дерев'яний каркас, класти шар теплоізоляції, яку вкривають цементно-тирсовими плитами. Потім укладають фольгоізол, роблять бетонну стяжку та нарешті укладають фінішне покриття – наприклад, керамічну плитку.

Інший спосіб – на плиту перекриття класти теплоізоляцію з жорстких плит, які вкривають дошками для підлоги або влаштовують згори стяжку та фінішне покриття.

lodzh_4.jpg (98.23 Kb)

Стіни та стелю оздоблюють вологостійким гіпсокартоном, який потім тинькують, фарбують, заклеюють шпалерами. Можна встановити і вагонку по решетінню.

При цьому слід не забувати про освітлення та заздалегідь провести електричний кабель до всіх потрібних місць.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up