Перепланування: облаштування лоджії / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Перепланування: облаштування лоджії


lodzh_0.jpg (143.91 Kb)

Лоджія є елемент будинку, який багатьма не до-оцінений. Обладнана зі смаком, вона може стати одним з найкомфортніших кутків квартири. Все залежить, що ви збираєтесь з неї зробити – кабінет, студію, зимовий сад, міні-вітальню чи хатній бар.

lodzh_1.jpg (103.83 Kb)

Сценарії перетворення

Їх всього два: лоджію (балкон) залишають ізольованими або приєднують до житлового приміщення. Балкон приєднати навряд чи вдасться, його, хіба що, можна утеплити і використовувати у ролі квітника, місця для зберігання чи для відпочинку влітку. Що стосується лоджії, то тут фантазія може розігратися більше. Але є велика різниця між заскленою холодною лоджією, та повноцінно утепленою, яка може стати житловим приміщенням.

lodzh_2.jpg (96.19 Kb)

Фронт робіт

Лоджія, це та ж кімната, у неї є стіни, стеля та підлога, і слід приділити увагу всі цим складовим. Перетворення лоджії у облаштоване приміщення складається з декількох етапів: засклення, утеплення перекрить та несних конструкцій, фінішне оздоблення.

Обираючи рами для засклення, краще зупинитися на деревоалюмінієвих або ПВХ зі сталевим каркасом, як найбільш міцних, екологічних та невибагливих у догляді. Склопакети мають бути мінімум двокамерними. Якщо місця мало, слід обирати не двостулкові, а розсувні вікна, як у шафах купе, або такі, що обертаються навколо центральної осі. При регулярному провітрюванні це заощадить місце.

lodzh_3.jpg (87.29 Kb)

На лоджії створений комфортний простір. Вона обладнана під невеличкий кабінет. Вікна вкриті римськими шторами з сучасним принтом.

Найважливішим є етап утеплення. Поліуретановими герметиками закривають всі шпарини, тріщини, шви, та стики з підлогою та парапетом.

Схема утеплення: каркас – шар теплоізоляції з базальтової вати – шар пароізоляції – внутрішнє обшиття. Найефективнішою є пароізоляція на основі фольги. Так утеплюють стіни та стелю. На утеплення стін з кожного боку слід залишити місце, тому розмір віконної рами має бути меншим за довжину балкону на товщину утеплювача.

Проблема підлоги для лоджії полягає в тому, що при її утепленні може створитися невеликий подіум. Рекомендують робити дерев'яний каркас, класти шар теплоізоляції, яку вкривають цементно-тирсовими плитами. Потім укладають фольгоізол, роблять бетонну стяжку та нарешті укладають фінішне покриття – наприклад, керамічну плитку.

Інший спосіб – на плиту перекриття класти теплоізоляцію з жорстких плит, які вкривають дошками для підлоги або влаштовують згори стяжку та фінішне покриття.

lodzh_4.jpg (98.23 Kb)

Стіни та стелю оздоблюють вологостійким гіпсокартоном, який потім тинькують, фарбують, заклеюють шпалерами. Можна встановити і вагонку по решетінню.

При цьому слід не забувати про освітлення та заздалегідь провести електричний кабель до всіх потрібних місць.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up