Поради до дизайну інтер’єру. Передпокій. Ванна кімната / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Поради до дизайну інтер’єру. Передпокій. Ванна кімната


pered_van00.jpg (.46 Kb)

Дизайн передпокою

pered_van01.jpg (.27 Kb)

Передпокій зовсім не є чимось другорядним у загальному комплексі всього будинку чи помешкання. Цей простір можна оформити досить привабливо, якщо вдумливо взяти до уваги його форму та площу. Простіше розіграти цей простір у квартирах з великим передпокоєм, з просторою зоною для зустрічі гостей. Тут нерідко встановлюють меблі для речей, які мало коли використовують, як то сезонний одяг та взуття або спортивний інвентар. Але й для маленьких та вузьких передпокоїв є досить привабливі рішення з інтер’єру.

Наприклад, довгий передпокій аркою, невеличким виступом на стіні, умовним прорізом для дверей можна розмежувати на дві зони. Спочатку гості попадатимуть у вхідну зону, де до їхніх послуг буде вішалка з підставкою для взуття або невеличка шафа для одягу, також невеличка тумба для різних аксесуарів і телефону, та дзеркало, куди кидати останній погляд при виході з хати. Можливо, там же буде стояти пуфик або стілець, щоб легше було взуватися.

А далі, у другій зоні буде розташований безпосередньо сам коридор. Якщо дозволяє його ширина, коридор може використовуватися, як система зберігання різних речей, тобто (також, з урахуванням ширини) вздовж стін коридора можна встановити закриті шафи для різних речей або навіть книжкові шафи – вже з прозорими дверцятами – якщо у вас розкішна бібліотека, яку важко розмістити.

Якщо простір коридору недостатній для подібного заповнення та повноцінні шафи у ньому розмістити неможливо, прийдеться зупинитися на полицях та стелажах. Можна підібрати багато варіантів коридора-сховища, тут головне – принцип розмежування передпокою на дві зони.

Досить часто в передпокої розташовують під стелею антресолі, де зберігають домашнє начіння, або заготовані на зиму припаси. Подібного роду конструкція хоч і зменшує висоту стелі, але візуально збільшує простір.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

В дизайні передпокою важливо ретельно передбачити розташування вимикачів, розеток та іншої електричної фурнітури та освітлення в цілому. Адже часто-густо в передпокої ставлять люстро в повний зріст, тому знадобиться достатнє освітлення. Якщо передпокій розбитий на зони, треба продумати освітлення кожної зони.

Для вирішення кольорової гами простору передпокою можна повністю покластись на свою фантазію, тим більше, що асортимент будівельних матеріалів зараз досить великий. Добре прикрасити це приміщення і аксесуарами, в число яких можуть увійти різні фотографії в рамках, ключниці, підставки для парасольок, наземні горщики з квітами.

pered_van02.jpg (30.55 Kb)

Дизайн ванної кімнати

pered_van0.jpg (60.87 Kb)

Зазвичай ремонт квартири починається з ванної кімнати, і (також зазвичай), це приміщення має обмежену площу. Якщо ванна кімната та туалет виконані окремо, їх краще оформити в єдиному стилі. Якщо ці приміщення в вашому проекті поєднані в одне, то туди повинна влізти вся потрібна сантехніка – раковина, ванна-душ, унітаз, та й ще бажано – пральна машина. Всі стояки, труби треба ховати у короби, але доступ до водовимірювачів має бути вільним.

pered_van03.jpg (47.74 Kb)

Оскільки ванна кімната є не тільки приміщенням для гігієни, але й для відпочинку та енергетичної підзарядки ранковим душем, слід ретельно продумати всі дрібниці. В об’єднаній ванній кімнаті частіше за все використовують розмежування приміщення на зони, для чого архітекторами розроблений ряд постулатів. Наприклад, зонування приміщення не повинно перешкоджати переміщенню по кімнаті. Унітаз наперед краще не висувати. Для кожної зони освітлення розробляється окремо. Абсолютно неприйнятно використовувати одразу декілька способів зонування.

Логічно відокремити зони ванної та туалету. У цьому випадку кордонами можуть слугувати подіуми, перегородки, різний тип освітлення та різне кольорове забарвлення. Обираючи тип перегородки, слід пам’ятати, що вона не повинна досягати стелі, а якщо планується декілька перегородок, вони мають бути різної висоти. Крім того у них може бути і різна форма та матеріал, наприклад, можна влаштувати перегородку із вбудованим акваріумом. Вони можуть бути подобними неправильній формі ванної кімнати, бути розсувними або суцільними. Щоб простір на був обважненим, краще ставити прозорі або затемнені перегородки, з рельєфом та малюнками. Популярності набули фрагменти стін та перегородок з 3D малюнками – море, пляж, різні водоймища.

Нерідко зону саме ванної облаштовують на подіумі, який відрізняється від підлоги не лише висотою, але й кольором та розміром покриття підлоги. Зонування кольором теж досить вигідне при адекватному виборі кольорів. Тут добре можуть виглядати як різні відтінки одного кольору, так і контрастні. Кольором виділяють підлогу біля ванни, унітаза, стелю або стіни.

В якості межі зон можна використовувати легкі стелажі, полички – відкриті або з шухлядами.

Ніяк не можна забувати про світло, краще щоб воно було зональним – підсиленим біля дзеркала та раковини та притишеним біля унітазу.

Дуже важливими є дрібні фрагменти інтер’єру – штори для ванної, килимки, різні коробки для дрібниць, які оживлять інтер’єр, роблять його унікальним.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up