Розклеювання бамбукових та піщаних шпалер / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Розклеювання бамбукових та піщаних шпалер


bambuk_piszan0.jpg (73.77 Kb)

Популярний оздоблювальний матеріал – бамбукові шпалери добре пасує до найрізноманітніших стилів інтер’єру. Цікаво, що зовсім не обов’язково розклеювати їх по всій кімнаті, досить розташувати їх лише на одній стінці, а то і зовсім локальним фрагментом. Бамбукові шпалери являють собою полотно з тонких рейок бамбуку, які закріпляють на основі з тканини. Використовується верхній зріз бамбуку, де структура виявляється дуже яскраво. Стандартними ширинами полотнищ є метр, півтора, два та два з половиною метри. Великі ширини полотнищ дозволяють клеїти шпалери з вертикальним розташуванням планок бамбуку.

Ці шпалери можна успішно обробляти і далі, так само, як і іншу деревину – за допомогою лаків, морилок та інших звичних рідин для оздоблювання. Тому можна змінити колір вже наклеєних шпалер.

Щоб наклеїти бамбукові шпалери треба розгорнути в кімнаті рулон та чекати пару діб, доки бамбук не досягне вологості приміщення. Також треба підготувати приміщення під наклеювання, прибрати зі стіни фарбу, крейду, тиньк, що відколупався.

Не треба використовувати клей на водяній основі. Беріть для роботи клей на поліхлорприновій основі, як, наприклад, БФ-88. Приблизні витрати клею – триста-чотириста грамів на метр квадратний. Використовуючи цю марку клею, уважно ознайомтеся з інструкцією по експлуатації, особливо у частині пожежної безпеки та охорони праці. Використовуйте засоби індивідуального захисту та провітрюйте приміщення.

bambuk_piszan1.jpg (35.95 Kb)

Рівну та суху підготовану поверхню ґрунтують та чекають добу, доки висохне. Вважайте, що до бамбукових шпалер даються додаткові аксесуари – наприклад, різні молдинги. Перед наклеюванням ретельно розмічують поверхню, враховуючи присутність цих молдингів. Перед навішенням першого полотна треба за допомогою виска позначити вертикальну лінію.

Є свої особливості і у різанні бамбукових шпалер. Впродовж полотно можна різати звичайним канцелярським ножом. Впоперек же різати треба або ножицями по металу, або циркуляркою з дрібнозубим побідитовим диском.

На стіну клей наносять шпателем, а на полотно – пензликом, після чого дають клею підсохнути хвилин десять-п’ятнадцять. Шпалери прикладають до стіни у верхній частині, після чого ганчірками рухом донизу притискають полотно по всій довжині, щоб не залишати повітряних пузирів. Рекомендують простукати полотно для покращання контакту. Через пару годин треба перевірити щільність приклеювання, та притиснути щільніше шпалери до стіни, якщо виникне така необхідність.

Аксесуари також розрізають за допомогою електропилки або ножівкою по металу. Їх можна приклеїти, використовуючи клей «рідкі цвяхи», але бажано додатково кріпити цвяхами без голівок.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Піщані шпалери, це своєрідний дизайнерський прорив у оформленні інтер’єру. Як і при використанні бамбукових шпалер тут на перший план виходить природність та екологічність матеріалів, призначених до застосування.

В упаковці піщаних шпалер додатково є DVD диск, в якому записана інструкція по використанню. Крім того у комплект входить банка з ґрунтовкою. Для піщаних шпалер використовується звичайний клей на водяній основі, але розрахований на важкий тип шпалер.

Як і інші важкі полотна, піщані шпалери клеять впритул, не накладаючи. Поверхню стіни слід перед наклеюванням підготувати, вирівняти та вкрити ґрунтом. Перше полотнище ставиться по вертикальній позначці по виску.

Клей наноситься лише на стіну, шпалери мазати не треба. Шпалери прикладають до стіни руками, після чого за допомогою ролика виганяють повітря з пузирів.

Особливість піщаних шпалер у тому, що після висихання їх слід ґрунтувати рідиною, що є у комплекті. Її слід розвести водою у пропорції 1:3. Ґрунтовку рясно наносять на вже заклеєну поверхню, при цьому валик рухається знизу догори.

Обрізки шпалер не викидають, їх можна ще використати. Змочивши ґрунтовкою такий обрізок з боку піску, ним затирають шви між окремими полотнами. Через двадцять хвилин зайві піщинки видаляються м’якою щіткою зі стіни.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up