Вічко для дверей - вибір та встановлення / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Вічко для дверей - вибір та встановлення


В наші дні, коли на шляхах неспокійно, а грошей на зайву телекамеру біля дверей немає, захиститися від непроханих гостей допоможе дверне вічко – це необхідність, продиктована нашим суворим часом. Коштує воно не дорого, а встановити його можна й власноруч. Але є й деякі тонкощі у цій роботі.

vch00.jpg (61 Kb)

У продажу можна спостерігати розмаїття цих оптичних захисних приладів – і по конструкції, і по розмірах і по ціні. В принципі обрати можна будь-яке вічко, головне, щоб його розмір відповідав товщині полотна вхідних дверей. Але цей розмір у більшості моделей регулюється у широкому діапазоні.

vch0_1.jpg (47.07 Kb)

Вічка для дверей бувають різними.

. . . . .

Бажано також, щоб кут поля зору вічка був не менш, ніж 170 градусів (це – ширококутні вічка). Тоді той, хто стоїть за дверима не сховається від вас, навіть, якщо притиснеться до стіни. І ще – краще, щоб зовнішня лінза була виготовлена з скла, а не з пластику. Скло міцніше, тож прослужить довше.

  1. Щоб не зіпсувати облицювання поверхні дверей при розмічанні, на потрібній висоті клеять смугу паперової, наприклад, монтажної стрічки. На ній олівцем або фломастером помічають розташування центру отвору під вічко.
  2. vch1_3.jpg (98.44 Kb)

  3. Міряють діаметр, на який садиться вічко у деталі з внутрішньою різьбою, обирають свердло (краще – шнекове) трішки більшого діаметру.
  4. Простий метод: досить прикласти до дверного полотна дзеркальце, та будь-яке відхилення свердла від нормалі одразу кидається у вічі.
  5. Просвердлюють тіло дверей лише до того моменту, коли напрямний центр інструменту вийде назовні, після того свердління продовжують з протилежного боку. Так можна захистити двері від сколів шпону на лицьових поверхнях.
  6. vch4_6.jpg (99.21 Kb)

  7. Вічко розкручують на дві частини, одну (із зовнішньою різьбою) вставляють з зовнішнього боку дверного полотна, а другу відповідно (з внутрішньою різьбою), вставляють з протилежного боку та скручують їх вручну.
  8. Затягають вічко, використовуючи шліци на внутрішній його оправі. Щоб не зірвалася закрутка, її робоча частина має надійно входити в обидва шліци. Замість закрутки можна взяти сталеву пластину відповідної ширини.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up