Вічко для дверей - вибір та встановлення / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Вічко для дверей - вибір та встановлення


В наші дні, коли на шляхах неспокійно, а грошей на зайву телекамеру біля дверей немає, захиститися від непроханих гостей допоможе дверне вічко – це необхідність, продиктована нашим суворим часом. Коштує воно не дорого, а встановити його можна й власноруч. Але є й деякі тонкощі у цій роботі.

vch00.jpg (61 Kb)

У продажу можна спостерігати розмаїття цих оптичних захисних приладів – і по конструкції, і по розмірах і по ціні. В принципі обрати можна будь-яке вічко, головне, щоб його розмір відповідав товщині полотна вхідних дверей. Але цей розмір у більшості моделей регулюється у широкому діапазоні.

vch0_1.jpg (47.07 Kb)

Вічка для дверей бувають різними.

. . . . .

Бажано також, щоб кут поля зору вічка був не менш, ніж 170 градусів (це – ширококутні вічка). Тоді той, хто стоїть за дверима не сховається від вас, навіть, якщо притиснеться до стіни. І ще – краще, щоб зовнішня лінза була виготовлена з скла, а не з пластику. Скло міцніше, тож прослужить довше.

  1. Щоб не зіпсувати облицювання поверхні дверей при розмічанні, на потрібній висоті клеять смугу паперової, наприклад, монтажної стрічки. На ній олівцем або фломастером помічають розташування центру отвору під вічко.
  2. vch1_3.jpg (98.44 Kb)

  3. Міряють діаметр, на який садиться вічко у деталі з внутрішньою різьбою, обирають свердло (краще – шнекове) трішки більшого діаметру.
  4. Простий метод: досить прикласти до дверного полотна дзеркальце, та будь-яке відхилення свердла від нормалі одразу кидається у вічі.
  5. Просвердлюють тіло дверей лише до того моменту, коли напрямний центр інструменту вийде назовні, після того свердління продовжують з протилежного боку. Так можна захистити двері від сколів шпону на лицьових поверхнях.
  6. vch4_6.jpg (99.21 Kb)

  7. Вічко розкручують на дві частини, одну (із зовнішньою різьбою) вставляють з зовнішнього боку дверного полотна, а другу відповідно (з внутрішньою різьбою), вставляють з протилежного боку та скручують їх вручну.
  8. Затягають вічко, використовуючи шліци на внутрішній його оправі. Щоб не зірвалася закрутка, її робоча частина має надійно входити в обидва шліци. Замість закрутки можна взяти сталеву пластину відповідної ширини.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up