В наші дні, коли на шляхах неспокійно, а грошей на зайву телекамеру біля дверей немає, захиститися від непроханих гостей допоможе дверне вічко – це необхідність, продиктована нашим суворим часом. Коштує воно не дорого, а встановити його можна й власноруч. Але є й деякі тонкощі у цій роботі.
У продажу можна спостерігати розмаїття цих оптичних захисних приладів – і по конструкції, і по розмірах і по ціні. В принципі обрати можна будь-яке вічко, головне, щоб його розмір відповідав товщині полотна вхідних дверей. Але цей розмір у більшості моделей регулюється у широкому діапазоні.
Вічка для дверей бувають різними.
. . . . .Бажано також, щоб кут поля зору вічка був не менш, ніж 170 градусів (це – ширококутні вічка). Тоді той, хто стоїть за дверима не сховається від вас, навіть, якщо притиснеться до стіни. І ще – краще, щоб зовнішня лінза була виготовлена з скла, а не з пластику. Скло міцніше, тож прослужить довше.
Затягають вічко, використовуючи шліци на внутрішній його оправі. Щоб не зірвалася закрутка, її робоча частина має надійно входити в обидва шліци. Замість закрутки можна взяти сталеву пластину відповідної ширини.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!