Ліхтар у японському стилі / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Ліхтар у японському стилі


yaf0.jpg (56.53 Kb)

Якщо у вас немає альтанки, варто її зробити заради того, щоб при вході повісити пару ліхтарів у японському стилі.

yaf1.jpg (78.17 Kb)

Для ліхтаря можна обрати заготівки з сосни та модрини. Скельця – з матового оргскла, можна зробити зі старих плафонів світильників денного світла. Розміри ліхтаря визначаються розмірами енергозберігаючої лампи, яку ви плануєте використовувати.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Профільні рейки основи роблять фрезерною машиною. Дисковою пилкою або фрезером прорізують пази відповідно до товщини скла.

. . . . . yaf2_3.jpg (70.62 Kb)

1 З соснових профільованих планок вирізають деталі основи. Перед тим як склеїти, перевіряють точність припасування кутових з’єднань на вус. 2 Поверхні, що стикуються промазують клеєм, складають основу, фіксують струбцинами та стрічками на час сушки клею. 3 Кришку для ліхтаря роблять з меблевого щита тих самих розмірів, що й основа.

. . . yaf4_5.jpg (78.26 Kb)

4 Стояки роблять з соснових брусків, вони будуть з'єднані з кришкою та основою на шипах з клеєм. 5 Для перевірки правильності виготовлення деталей попередньо складають корпус ліхтаря насухо.

yaf6_7.jpg (77.22 Kb)

6 На кришці на одному шипу буде встановлена перехідна деталь… 7… яку будуть використовувати для кріплення кільця підвіски.

. . . . .

В торцях стояків свердлять отвори під шипи Ø 6 мм, а відповідні отвори свердлять у кутах основи та кришки. Це слід робити максимально точно, щоб всі пази при складанні збіглися, інакше прийдеться все переробляти.

На кришці ліхтаря монтують додаткову перехідну деталь під встановлення кільця кріплення ліхтаря. І кільце, і перехідна деталь роблять з ясена або модрини, використовуючи кільцеві пили.

Далі роблять декоративні грати. Обробивши шматок дошки по товщині, вирізають в ньому два поздовжніх пази. Розпилявши дошку навпіл поперек, з одного боку закругляють кромки заготівок, які паралельні пазам. На одній заготовці пази роблять з лицьового боку, а на другій з тильного. Після того розрізають ці заготовки на окремі планки. . Склеївши всі чотири решітки їх шліфують та пасують по розмірах скла, залишаючи невеликі зазори на випадок набрякання деревини надворі.

. . . . yaf8_9.jpg (82.42 Kb)

8 Знову ставлять стояки на основу насухо, вставляють в їх ні пази матові скельця… 9 … ще раз перевіряють припасування кришки.

yaf10_11.jpg (75.64 Kb)

10 Із підготованих планок складають декоративні решітки та припасовують їх по місцю. 11 З пофарбованих деталей остаточно складають ліхтар на водостійкому клею.

Перед тим як розбирати деталі після припасування, їх слід позначити, щоб спростити остаточне складання, яке треба виконувати швидко, доки сохне клей.

Кожну деталь вкривають тонованим поліуретановим лаком в три шари. Коли лак висохне, з внутрішнього боку кришки прикріпляють керамічний патрон та виводять проводи назовні.

. . . .

Остаточне складання виконують, використовуючи для з’єднання прозорий вологостійкий клей. Для міцнішого склеювання ліхтар стягують струбцинами.

yaf_12.jpg (71.22 Kb)

Конструкція та основні розміри ліхтаря. Готовий виріб треба залишити надовго з увімкненою лампою, яку планується ставити. Ці випробування будуть останнім етапом у виготовленні ліхтаря.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up