Ліхтар у японському стилі / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Ліхтар у японському стилі


yaf0.jpg (56.53 Kb)

Якщо у вас немає альтанки, варто її зробити заради того, щоб при вході повісити пару ліхтарів у японському стилі.

yaf1.jpg (78.17 Kb)

Для ліхтаря можна обрати заготівки з сосни та модрини. Скельця – з матового оргскла, можна зробити зі старих плафонів світильників денного світла. Розміри ліхтаря визначаються розмірами енергозберігаючої лампи, яку ви плануєте використовувати.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Профільні рейки основи роблять фрезерною машиною. Дисковою пилкою або фрезером прорізують пази відповідно до товщини скла.

. . . . . yaf2_3.jpg (70.62 Kb)

1 З соснових профільованих планок вирізають деталі основи. Перед тим як склеїти, перевіряють точність припасування кутових з’єднань на вус. 2 Поверхні, що стикуються промазують клеєм, складають основу, фіксують струбцинами та стрічками на час сушки клею. 3 Кришку для ліхтаря роблять з меблевого щита тих самих розмірів, що й основа.

. . . yaf4_5.jpg (78.26 Kb)

4 Стояки роблять з соснових брусків, вони будуть з'єднані з кришкою та основою на шипах з клеєм. 5 Для перевірки правильності виготовлення деталей попередньо складають корпус ліхтаря насухо.

yaf6_7.jpg (77.22 Kb)

6 На кришці на одному шипу буде встановлена перехідна деталь… 7… яку будуть використовувати для кріплення кільця підвіски.

. . . . .

В торцях стояків свердлять отвори під шипи Ø 6 мм, а відповідні отвори свердлять у кутах основи та кришки. Це слід робити максимально точно, щоб всі пази при складанні збіглися, інакше прийдеться все переробляти.

На кришці ліхтаря монтують додаткову перехідну деталь під встановлення кільця кріплення ліхтаря. І кільце, і перехідна деталь роблять з ясена або модрини, використовуючи кільцеві пили.

Далі роблять декоративні грати. Обробивши шматок дошки по товщині, вирізають в ньому два поздовжніх пази. Розпилявши дошку навпіл поперек, з одного боку закругляють кромки заготівок, які паралельні пазам. На одній заготовці пази роблять з лицьового боку, а на другій з тильного. Після того розрізають ці заготовки на окремі планки. . Склеївши всі чотири решітки їх шліфують та пасують по розмірах скла, залишаючи невеликі зазори на випадок набрякання деревини надворі.

. . . . yaf8_9.jpg (82.42 Kb)

8 Знову ставлять стояки на основу насухо, вставляють в їх ні пази матові скельця… 9 … ще раз перевіряють припасування кришки.

yaf10_11.jpg (75.64 Kb)

10 Із підготованих планок складають декоративні решітки та припасовують їх по місцю. 11 З пофарбованих деталей остаточно складають ліхтар на водостійкому клею.

Перед тим як розбирати деталі після припасування, їх слід позначити, щоб спростити остаточне складання, яке треба виконувати швидко, доки сохне клей.

Кожну деталь вкривають тонованим поліуретановим лаком в три шари. Коли лак висохне, з внутрішнього боку кришки прикріпляють керамічний патрон та виводять проводи назовні.

. . . .

Остаточне складання виконують, використовуючи для з’єднання прозорий вологостійкий клей. Для міцнішого склеювання ліхтар стягують струбцинами.

yaf_12.jpg (71.22 Kb)

Конструкція та основні розміри ліхтаря. Готовий виріб треба залишити надовго з увімкненою лампою, яку планується ставити. Ці випробування будуть останнім етапом у виготовленні ліхтаря.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up