Вирівнюємо підлогу / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Вирівнюємо підлогу


pidloga1.jpg (62.37 Kb)

Перед тим, як робити цементний стягель, спочатку треба зняти настил, замурувати нерівності та вибоїни будівельною сумішшю та двічі обробити мастикою. Важливим є і облаштування електро- та гідроізоляції – з економічних міркувань у якості ізолятора оптимальним буде використання поліетиленового покриття.

Найбільш популярною нині є керамзитоцементний складаний стягель, коли на основу підлоги спочатку насипають керамзит, а потім заливають цементний розчин. Дякуючи пористій структурі легкий та екологічно чистий продукт, виготовлений з випаленої глини, вирівнює перепади висот, поглинає вологу та шум, а на покриття навантаження при цьому майже не збільшується.

Але спочатку треба визначити відхилення різних зон підлоги від площини. Якщо перекіс досягає двох сантиметрів – старе покриття можна не знімати, досить залити самовирівнювальну суміш. Водяний розчин сухої будівельної суміші з дрібним піском та безусадковим цементом сохне досить швидко – вже через добу можна впевнено ходити по підлозі.

Щоб позбавитись шершавості поверхні підлоги, після першої суміші укладають фінішну суміш з більш дрібною фракцією. Вона краще розтікається, тому й покриття виходить абсолютно гладким та рівним.

pidloga2.jpg (39.68 Kb)

Якщо робиться сухий стягель, на підлогу встановлюють листи вологостійкої фанери, ДСП, ДВП або гіпсокартону. На бетонний стягель, коли він висохне, наносять гідроізоляційне покриття, після чого укладають листи 12 мм завтовшки. При цьому не дозволяється з’єднувати чотири шви в одній точці, листи слід укладати, зміщуючи їх, як цеглини у муруванні. Матеріал, що вирівнює прикріпляють до підлоги саморізами з дюбелями з пластмаси. Після цього листи обробляють шліфувальною машиною. Рівна підлога підвищує термін придатності покриття, такого, як ламінат, плитка, дошки, паркет, ковролін або лінолеум. Це в подальшому дозволяє не витрачатись на додатковий ремонт. При цьому для надійного вирівнювання поверхонь слід забезпечити таку послідовність робіт - підлога, потім стіни, а в кінці стеля. Спочатку вирівнюють підлогу, на якій потім виставляють маячки для стін. Вслід за укладанням прихованих комунікацій спочатку виконують «вологі» роботи з вирівнювання поверхонь, наприклад, на стінах, після чого сухі – обшивання стелі.

Таким чином можна досягти, як мінімум, геометричної гармонії у приміщенні.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up