Вирівнюємо підлогу / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Вирівнюємо підлогу


pidloga1.jpg (62.37 Kb)

Перед тим, як робити цементний стягель, спочатку треба зняти настил, замурувати нерівності та вибоїни будівельною сумішшю та двічі обробити мастикою. Важливим є і облаштування електро- та гідроізоляції – з економічних міркувань у якості ізолятора оптимальним буде використання поліетиленового покриття.

Найбільш популярною нині є керамзитоцементний складаний стягель, коли на основу підлоги спочатку насипають керамзит, а потім заливають цементний розчин. Дякуючи пористій структурі легкий та екологічно чистий продукт, виготовлений з випаленої глини, вирівнює перепади висот, поглинає вологу та шум, а на покриття навантаження при цьому майже не збільшується.

Але спочатку треба визначити відхилення різних зон підлоги від площини. Якщо перекіс досягає двох сантиметрів – старе покриття можна не знімати, досить залити самовирівнювальну суміш. Водяний розчин сухої будівельної суміші з дрібним піском та безусадковим цементом сохне досить швидко – вже через добу можна впевнено ходити по підлозі.

Щоб позбавитись шершавості поверхні підлоги, після першої суміші укладають фінішну суміш з більш дрібною фракцією. Вона краще розтікається, тому й покриття виходить абсолютно гладким та рівним.

pidloga2.jpg (39.68 Kb)

Якщо робиться сухий стягель, на підлогу встановлюють листи вологостійкої фанери, ДСП, ДВП або гіпсокартону. На бетонний стягель, коли він висохне, наносять гідроізоляційне покриття, після чого укладають листи 12 мм завтовшки. При цьому не дозволяється з’єднувати чотири шви в одній точці, листи слід укладати, зміщуючи їх, як цеглини у муруванні. Матеріал, що вирівнює прикріпляють до підлоги саморізами з дюбелями з пластмаси. Після цього листи обробляють шліфувальною машиною. Рівна підлога підвищує термін придатності покриття, такого, як ламінат, плитка, дошки, паркет, ковролін або лінолеум. Це в подальшому дозволяє не витрачатись на додатковий ремонт. При цьому для надійного вирівнювання поверхонь слід забезпечити таку послідовність робіт - підлога, потім стіни, а в кінці стеля. Спочатку вирівнюють підлогу, на якій потім виставляють маячки для стін. Вслід за укладанням прихованих комунікацій спочатку виконують «вологі» роботи з вирівнювання поверхонь, наприклад, на стінах, після чого сухі – обшивання стелі.

Таким чином можна досягти, як мінімум, геометричної гармонії у приміщенні.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

Клумби своїми руками з підручн...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

Клумби біля хати з камінням св...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

Формування клумби

08 May 2023 ,fersht2
Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up