Шафа для сушіння одягу та взуття / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафа для сушіння одягу та взуття


shafa_sush0.jpg (65.1 Kb)

Хто працює на ділянці - конче має зробити собі спеціальну шафу для робочого одягу та взуття. В цій конструкції має бути передбачене місце, де можна не лише зберігати, але й сушити одяг та взуття, що намочилися.

Найкраще місце для такої шафи – передпокій. Саме тут було б логічним зняти брудний та мокрий одяг та переодягнутися у чисте та сухе.

shafa_sush1.jpg (85.77 Kb)

Шафи можуть бути різних розмірів, це залежить від розмірів передпокою. Зазвичай, їх висота 220-230 сантиметрів, ширина від 60 до 90 сантиметрів, а глибина – 40-50 сантиметрів. Шафу складають з мебельних щитів , які виконують роль бокових стінок (малюнок 1, 3). До них прикріпляють горизонтальні щити-полиці (40-50 сантиметрів завширшки, а довжина залежить від розмірів шафи). Далі для жорсткості з тильного боку шафи прикріпляють фанеру або ОСП, що забезпечує стійкість всієї конструкції. В нижній частині шафи має сенс виділити особливу зону для встановлення джерела тепла – масляного адіатора або тепловентилятора. Для пожежної безпеки стінки навколо обігрівача ізолюють листом цинкованої бляхи або пінофола с шаром фольги (малюнок 2).

shafa_sush2.jpg (124.35 Kb)

На рівні 150-170 сантиметрів від підлоги кріпиться вішак для одягу, а знизу над обігрівачем встановлюють полиці, на яких сушиться взуття (малюнок 3). Інший варіант конструкції шафи призначений для того, щоб сушити взуття. Замість горизонтальних полиць встановлюють поворотні трикутні ємності (малюнок 4). В них виставляють вологе взуття, після чого повертають полицю на 45 градусів. Фасад шафи повертається до звичайного вигляду. Тепле повітря від обігрівача підіймається вгору та сушить одяг та взуття.

У шафі обов’язково передбачається вентиляція в верхній горизонтальній стінці, де зроблений наскрізний отвір діаметром сто міліметрів, в який вставляють пластикову або цинковану гофровану трубу, яка відводить повітря в вентиляційну систему помешкання.

shafa_sush3.jpg (63.21 Kb)

Двері шафи можна виконати з плит ДСП. Цей популярний матеріал може бути вже в ламінованому вигляді потрібного кольори – виробники зараз виробляють цілу гаму таких матеріалів.

Але можна використати й масив дошки, але в цьому випадку меблі будуть помітно важчими, хоча і якість буде вище.

Щоб створити потік повітря знизу в дверях роблять наскрізні отвори, які можна прикрити декоративними гратами.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up