Шафа для сушіння одягу та взуття / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафа для сушіння одягу та взуття


shafa_sush0.jpg (65.1 Kb)

Хто працює на ділянці - конче має зробити собі спеціальну шафу для робочого одягу та взуття. В цій конструкції має бути передбачене місце, де можна не лише зберігати, але й сушити одяг та взуття, що намочилися.

Найкраще місце для такої шафи – передпокій. Саме тут було б логічним зняти брудний та мокрий одяг та переодягнутися у чисте та сухе.

shafa_sush1.jpg (85.77 Kb)

Шафи можуть бути різних розмірів, це залежить від розмірів передпокою. Зазвичай, їх висота 220-230 сантиметрів, ширина від 60 до 90 сантиметрів, а глибина – 40-50 сантиметрів. Шафу складають з мебельних щитів , які виконують роль бокових стінок (малюнок 1, 3). До них прикріпляють горизонтальні щити-полиці (40-50 сантиметрів завширшки, а довжина залежить від розмірів шафи). Далі для жорсткості з тильного боку шафи прикріпляють фанеру або ОСП, що забезпечує стійкість всієї конструкції. В нижній частині шафи має сенс виділити особливу зону для встановлення джерела тепла – масляного адіатора або тепловентилятора. Для пожежної безпеки стінки навколо обігрівача ізолюють листом цинкованої бляхи або пінофола с шаром фольги (малюнок 2).

shafa_sush2.jpg (124.35 Kb)

На рівні 150-170 сантиметрів від підлоги кріпиться вішак для одягу, а знизу над обігрівачем встановлюють полиці, на яких сушиться взуття (малюнок 3). Інший варіант конструкції шафи призначений для того, щоб сушити взуття. Замість горизонтальних полиць встановлюють поворотні трикутні ємності (малюнок 4). В них виставляють вологе взуття, після чого повертають полицю на 45 градусів. Фасад шафи повертається до звичайного вигляду. Тепле повітря від обігрівача підіймається вгору та сушить одяг та взуття.

У шафі обов’язково передбачається вентиляція в верхній горизонтальній стінці, де зроблений наскрізний отвір діаметром сто міліметрів, в який вставляють пластикову або цинковану гофровану трубу, яка відводить повітря в вентиляційну систему помешкання.

shafa_sush3.jpg (63.21 Kb)

Двері шафи можна виконати з плит ДСП. Цей популярний матеріал може бути вже в ламінованому вигляді потрібного кольори – виробники зараз виробляють цілу гаму таких матеріалів.

Але можна використати й масив дошки, але в цьому випадку меблі будуть помітно важчими, хоча і якість буде вище.

Щоб створити потік повітря знизу в дверях роблять наскрізні отвори, які можна прикрити декоративними гратами.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up