Не ховайте проводи у кабельні канали / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Не ховайте проводи у кабельні канали


kabkanal002.jpg (71.26 Kb)

Якщо стиль інтер’єру та фінанси дозволяють, можна піти неочікуваним шляхом – не ховати електропроводку у стінах або кабельних каналах, а навпаки, виділити та виставити про людське око.

Ретропроводка

Наприклад, скористатися досвідом того, що було колись. Деякий час тому саме так проводка й робилася: до стіни прибивалися ізолятори а до них прикріплялися завиті проводи. Мода на сховану електропроводку прийшла пізніше, тоді намагалися всі проводи максимально сховати, назовні залишалися лише кришки вимикачів та розеток, але й їх намагалися робити менш помітними. Однак, як це і водиться у житті, дизайнери зрозуміли, що у старому підході до вирішення проблеми розташування проводів теж була своя краса, тому відкрита електропроводка у ретростилі знову стає популярною.

Вона добре уписується у стиль лофт, класичний, англійський стилі інтер’єрів, а також чудово виглядає у дерев’яних будинках з колод, де пластиковий кабель-канал виглядає досить недоладно.

Правда в наші часи ретрокомплектуючі (розетки, завитий провід, вимикачі) коштують недешево.

Креативний підхід

Але є і досить сучасні ідеї, що робити з відкритою електропроводкою. Тут можна напрягти фантазію та робити цілі композиції з проводів – на стінах, а, можливо й на стелі. На підлозі, ясна річ, цього робити не слід.

kabkanal000.jpg (83.84 Kb)

З проводів можна складати цілі картини. Але спочатку треба зробити ескіз, або хоч би мати фотографію майбутнього твору електрично-провідного мистецтва. Ще треба мати будівельний олівець, жменю-дві кріпильних скоб для закріплення кабелю та й сам провід, довжина якого залежить від складності та розмірів майбутнього малюнку.

Олівцем позначають саму лінійну картину, а також місця початку кабелю (наприклад, біля розетки) та його закінчення (наприклад, світильник або кольоровий лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w з Wi-Fi).

kabkanal001.jpg (56.2 Kb)

А якщо на повномасштабну картину не вистачає проводів, але декорувати його все ж є бажання, можна вирізати з щільного чорного картону силуети птахів та «посадити» їх на проводи – буде досить оригінально. Або підберіть кабель яскравого контрастного кольору та створіть з нього на стіні абстрактні фігури. Ще одна ідея – на стіні можна влаштувати цілу інсталяцію – дерево від підлоги до стелі.

Таким чином, суто практичне питання «Ховати чи не ховати проводи» переходить у іншу площину – «А хто ти є на справді? Чи творча ти натура?»

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми рукамиДизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up