Не ховайте проводи у кабельні канали / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Не ховайте проводи у кабельні канали


kabkanal002.jpg (71.26 Kb)

Якщо стиль інтер’єру та фінанси дозволяють, можна піти неочікуваним шляхом – не ховати електропроводку у стінах або кабельних каналах, а навпаки, виділити та виставити про людське око.

Ретропроводка

Наприклад, скористатися досвідом того, що було колись. Деякий час тому саме так проводка й робилася: до стіни прибивалися ізолятори а до них прикріплялися завиті проводи. Мода на сховану електропроводку прийшла пізніше, тоді намагалися всі проводи максимально сховати, назовні залишалися лише кришки вимикачів та розеток, але й їх намагалися робити менш помітними. Однак, як це і водиться у житті, дизайнери зрозуміли, що у старому підході до вирішення проблеми розташування проводів теж була своя краса, тому відкрита електропроводка у ретростилі знову стає популярною.

Вона добре уписується у стиль лофт, класичний, англійський стилі інтер’єрів, а також чудово виглядає у дерев’яних будинках з колод, де пластиковий кабель-канал виглядає досить недоладно.

Правда в наші часи ретрокомплектуючі (розетки, завитий провід, вимикачі) коштують недешево.

Креативний підхід

Але є і досить сучасні ідеї, що робити з відкритою електропроводкою. Тут можна напрягти фантазію та робити цілі композиції з проводів – на стінах, а, можливо й на стелі. На підлозі, ясна річ, цього робити не слід.

kabkanal000.jpg (83.84 Kb)

З проводів можна складати цілі картини. Але спочатку треба зробити ескіз, або хоч би мати фотографію майбутнього твору електрично-провідного мистецтва. Ще треба мати будівельний олівець, жменю-дві кріпильних скоб для закріплення кабелю та й сам провід, довжина якого залежить від складності та розмірів майбутнього малюнку.

Олівцем позначають саму лінійну картину, а також місця початку кабелю (наприклад, біля розетки) та його закінчення (наприклад, світильник або кольоровий лазерний принтер HP LaserJet Ultra M106w з Wi-Fi).

kabkanal001.jpg (56.2 Kb)

А якщо на повномасштабну картину не вистачає проводів, але декорувати його все ж є бажання, можна вирізати з щільного чорного картону силуети птахів та «посадити» їх на проводи – буде досить оригінально. Або підберіть кабель яскравого контрастного кольору та створіть з нього на стіні абстрактні фігури. Ще одна ідея – на стіні можна влаштувати цілу інсталяцію – дерево від підлоги до стелі.

Таким чином, суто практичне питання «Ховати чи не ховати проводи» переходить у іншу площину – «А хто ти є на справді? Чи творча ти натура?»

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми рукамиВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up