Як монтувати теплі підлоги різних систем / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Як монтувати теплі підлоги різних систем


mont_sist_obigr0.jpg (26.3 Kb)

ВОДЯНА

Перед монтажем основа для водяної підлоги має бути сухим та рівним. Ідеальною для цього є бетонна плита або чорновий стягель. Спочатку укладають гідроізоляцію, а після неї утеплювач. Добре, якщо це будуть плити пінополістиролу, оскільки вони мають достатню міцність. Можна покласти й рулонну ізоляцію з відбивальною фольгою. Фіксують утеплювач клеєм, скотчем або дюбелями. Згори кладуть пароізоляційну плівку. А же в кінці підготовчих заходів по всьому периметру приміщення клеять демпферну полосу.

mont_sist_obigr1.jpg (.46 Kb)

Після цього укладають труби, відстань між ними має бути в діапазоні десять-двадцять сантиметрів. З усіх схем укладання оптимальною вважається «завитка» у формі равлика. Труби закріпляють особливим металевим профілем. Далі система підключається до колектора, щоб пустити воду і освідчитись у її працездатності. Якщо все на вищому рівні – згори кладеться армуюча сітка з вічком 15-20 сантиметрів за заливається цементним стягелем сімдесят міліметрів завтовшки.

mont_sist_obigr2.jpg (67.22 Kb)

ЕЛЕКТРИЧНА

1.Кабель

Для встановлення кабелю для нагрівання слід позначити місця на підлозі, де не будуть ставитися меблі без ніжок (шафи, комоди, тумби, скрині). Якщо кабель буде проходити під такими меблями, він стане перегріватися та швидко вийде з ладу. Треба знати, що електрична підлога не приєднується безпосередньо до розетки. Монтажні виводи підключають до терморегулятору, а той – до щитка, в якому для обігрівача прийдеться встановити ще автомат.

В цілому «пиріг» кабельної підлоги мало відрізняється від водяної. Там ті ж компоненти: периметром йде демпферна полоса, є й гідроізоляція і утеплювач з фольгою, що відбиває випромінювання та не дозволяє перегріватися основі, далі – кабель. Над кабелем – тонкий (три-п’ять сантиметрів) стягель або чистове покриття (плитка, ламінат та т. ін.). Нагрівальний шнурок (якщо він не в матах) монтують на металеві монтажні стрічки, в яких він і кріпиться. Теплові мати просто розкатують та фіксують клеєм.

mont_sist_obigr3.jpg (60.58 Kb)

2.Плівка

1. Укладання на підлогу.

Для початку розкладають смуги нагрівача таким чином, щоб мідна шина опинилася знизу, а контакти – були направлені на ту стіну, де розташований терморегулятор. Якщо є необхідність – плівку розрізають на окремі фрагменти в місцях, де є відповідні позначки. Якщо заплановано стаціонарне укладання, нагрівач можна приклеїти клеєм, якщо через деякий час його треба демонтувати, то можна обійтись і скотчем.

Далі слід підключити плівку до електропровідної. Для цього по краях шин встановлюють затискачі контактів, а до них підводять проводи. Після цього приєднують датчик температури. Перед монтажем фінішного покриття вмикають електрику та перевіряють підлогу на рівномірність нагрівання. Якщо випромінювач потрібен на короткий час, поверх нього настеляють грубий ковролін.

2. Монтаж на стіну

Щоб фіксувати плівку на стіні або стелі треба використовувати дюбелі та саморізи. При цьому нагрівач має бути розташований виключно у вертикальному положенні. Відстань між листами – не менше п’яти сантиметрів. Підключення до провідні відбувається за тією ж схемою. Для зовнішнього шару в цьому випадку доцільно використати гіпсокартонні плити.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

3. Рідинна підлога

Монтаж труб з кабелем у антифризі здійснюється лише в стягель за технологією, подібною до укладання водяної підлоги. Підключення практично таке ж, як у кабельних систем. Кінці труб замикають в пеціальній монтажній коробці, крізь яку в подальшому можна проводити ремонтні роботи. Проводи підводять до терморегулятора, який з’єднують зі щитком. Експлуатацію підлоги можна починати лише після того, як повністю висохне цементний стягель.

mont_sist_obigr4.jpg (94.21 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up