Акцентуємо зони квартири / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Акцентуємо зони квартири


zoni0.jpg (60.18 Kb)

Купивши квартиру у новому будинку, частіше за все ми отримуємо голі стіни і щоб зробити житло зручним, стильним та затишним, слід, можливо передивитись знахідки дизайнерів інтер’єру, якщо ви не збираєтесь напряму скористатись його послугами.

Наприклад, візьмемо звичайну кімнату у такій квартирі, площею 19 м2 (5,5х3,4 м), що витягнута у довжину у довжину (вікно знаходиться на вузькій стіні, дальній від дверей). Позитивним моментом, що має полегшити роботу дизайнера, є відсутність балок на стелі, що виступають. В кімнаті вирішено зробити зону сну та відпочинку, робочий куточок та обов’язково розмістити велику систему зберігання речей. Для однокімнатних квартир це, зазвичай, стандартний набір зон, але організувати цей простір можна по-різному і кожна людина по-своєму бачить вирішення цієї задачі.

zoni1.jpg (53. Kb)

В першу чергу слід обрати стиль, у межах якого і втілювати всі свої задуми. Більшість людей бажає, щоб кімната була світлою, з нейтральним, без екзотики, інтер’єром та функціональною обставою. І порадитись з фахівцем, або з людиною, у якої явно присутній смак, все ж таки треба.

Зараз досить популярним є стиль контемпорарі, і інтер’єр у цьому стилі є досить сучасним, це й з назви можна побачити, бо «контемпорарі» (contemporary) у перекладі з англійської означає – «сучасний». В основі стилю лежить скандинавська традиція, яка свого часу торкалася лише меблів та побутових речей, і її відрізняла схильність до зручності та функціональності, високі технічні показники, доступність, але з нальотом елегантності. Вже пізніше загальні принципи стиля контемпорарі були перенесені і на дизайн інтер’єру в цілому. Оформлення в цьому стилі передбачає створення середовища, що максимально пристосовано для комфортного буття людини, чого взагаля і потребує більшість людей.

Одна з головна рис, а також – головний прийом оформлення у стилі контемпорарі – функціональне зонування приміщення. Відштовхуючись від цієї основної ідей можна роздивитись декілька варіантів планування та розміщення меблів в кімнаті, та вибрати з них найкращий. Наприклад, якщо багато місця виділити під гардеробну та спальне місце, помітна частина кімнати буде заповненою. Тому, мабуть, замість гардеробної краще використати містку шафу по всій ширині стіни, а в центральній частині кімнати розташувати вздовж довгої стіни не надто громіздкий диван. Звичайно, навпроти нього, біля протилежної стіни просто напрошується тумба з телевізором. В цій частині кімнати створилось місце для відпочинку та прийому гостей, щось на зразок вітальні всередині єдиного простору. Між диваном та шафою можна запланувати і робочу зону. Світла кімнаті збільшиться від використання монохромної світлової гами з превалюванням білого та бежевого.

zoni2.jpg (51.33 Kb)

В оздобленні кімнати переважають світлі тони. Малюнки на дзеркальних дверях шафи та дверцятах бокових стояків у тумби відмінно гармонують з малюнком основних шпалер в центральній частині кімнати.

Виходячи з цього були підібрані два варіанти шпалер – однотонні світло-бежеві та шпалери-компаньйони зі спокійним квітковим малюнком. Шпалерами з квітковим малюнком вирішуємо виділити зону вітальні. Колір для ламінату підлоги та дверей – білений дуб. Мало хто буде проти й можливих кольорових акцентів в інтер’єрі. Ними можуть стати фіранки контрастних тонів, яскраві аксесуари та внутрішня частина багаторівневої стелі.

zoni3.jpg (60.25 Kb)

Темно-коричневі штори та близька до них кольором натяжна стеля контрастно випинаються на фоні інших, більш світлих елементів інтер'єру.

. . . . .

Вибір меблів та інших речей обставити можна почати з дивану. Як і домовились, він не мав бути сильно громіздким, але механізм трансформації спального місця має бути зручним, наприклад – «дельфін». В бильцях такого дивану вмонтовані висувні секції для зберігання різних речей, посуду, тих же пляшок та фужерів для гостей. До інтер’єру пасуватиме велюрова світла тканина зі шкіряними елементами в тон основному кольору оббивки, якою обтягнений диван.

Всі корпусні меблі прийдеться зробити під заказ п індивідуальних ескізах. Колір меблів – білений дуб, а фасади виконані у двох кольорах – білений дуб та білий глянц. Шафа поділена на декілька секцій, середня з них – одежна, її зачиняють дзеркальні двері-купе з тонуванням та рослинними візерунками, які перегукуються з основним малюнком шпалер. Темою візерунків можуть бути, наприклад, троянді та метелики. З двох боків від шафи-купе симетрично розташовані шафи з меншою глибиною. Таке сполучення, яке підкреслюється трішки ламаною лінією передньої межі шафи робить об’ємну конструкцію більш легкою для сприйняття. Спосіб ламаних ліній використовується й при проектуванні ескізів тумби під телевізор, але тут вже будуть не горизонтальні, а вертикальні лінії: по боках тумби розташовані маленькі шафи, які на дадцять сантиметрів вище середньої частини.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Тумба виготовлена у вигляді трьох окремих речей (бокові стоякі та середня частина), та при бажанні її можна компонувати в різних варіаціях в будь-якій частині кімнати. Фасади, як і дзеркальні розсувні двері, оформлені з використанням малюнку «троянді та метелики».

Робоча зона утворилася невеликою, але зручною. Вона розташована поряд із шафою та відокремлена від дивану стелажем.

Ширина стелажу відповідає глибині дивану. Одна з його полиць виставлена на рівні широкого бильця дивану, від чого утворюється спільна поверхня, яку можна використовувати, як кофейний столик.

Головним завданням при проектуванні освітлення є в даному випадку виділення центральної частини кімнати. В цьому допомогла ідея з влаштування багаторівневої стелі, зони якої дозволяли встановити різні освітлювальні прилади, досягаючи потрібних ефектів. Наприклад, в бічних заглибленнях вздовж стін над диваном та телевізійною тумбою можна встановити світлодіодні світильники. Вони дають спокійне направлене світло, з яким можна дивитись телевізор та відпочивати. Точкові світильники розташовані в нижньому ярусі стелі на диваном, робочою зоною та перед шафою. Таке освітлення дає можливість читати та працювати. Останнім фрагментом освітлення є стельова люстра на шість ріжків з білими абажурами, яка є основним джерелом світла, що рівним потоком наповнює кімнату.

Натяжна глянсова стеля є одним з акцентів в інтер’єрі кімнати. Головним чином це стосується її кольору, що контрастує із загальною гамою. Важливим є і обрання самого глянсу, який дає додаткову глибину, що в результаті робить стелю легкою, не такою важкою, якою б вона могла бути при матовій стелі. В такому ж кольорі підібрані й фіранки з не таким великим малюнком. Для головного декорування вікна використовується легкий білий тюль.

Врешті кімната вийшла світлою, цікавою, з незвичними елементами та яскравими плямами. В ній досить приємно працювати, відпочивати та приймати гостей.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up