Стіл для званих обідів / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Стіл для званих обідів


stil_banket.jpg (89.17 Kb)

Меблі, що використовуються на ділянці, мають непохитно переносити будь-які примхи погоди, бути функціональними, та бажано – красивими.

Для виготовлення привабливого столу для званих обідів знадобляться електричний рубанок, ручна личкувальна машинка, ручна дискова пилка, електричний лобзик, шуруповерт, дошки 40х90 мм, саморізи Ø4,5х70мм. При тому, що садовий стіл можна придбати і в магазині, краще ці гроші заощадити на більш якісний відпочинок, та зробити стіл власноруч. Треба мати інструмент та початкові навички роботи з ним.

Для початку треба визначитися з розмірами столу – у нашому випадку це 760х1200х2300 мм, та все ж таки намалювати схеми та ескізи. Після того у відповідності з розрахунками та ескізами розміри наносяться на підготовані дошки та за допомогою ручної дискової пилки робляться заготівки з невеличкими припусками. Ретельно обробивши всі поверхні ручною личкувальною машинкою, можна отримати комплект деталей для складання садового столу.

Першим ділом на шурупах складають несучій каркас підстілля, це швидко робиться за допомогою шуруповерту. Каркас складають з двох опорних елементів, кожен з яких складається з двох ніжок та двох перекладин (верхньої та нижньої), що з’єднуються одна з одною основними поздовжніми перемичками, теж верхньою та нижньою. Для більшої жорсткості конструкції столу слід передбачити два діагональних розкоси між перемичками. Далі треба складати стільницю. Розклавши дошки з перерізом 40х90 мм для стільниці на верхніх перекладинах опорних елементів каркасу виставляють та закріпляють крайні дошки шурупами, ввертаючи їх знизу крізь перекладини, щоб не вило видно голівок шурупів.

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Після того виставляють проміжні дошки стільниці симетрично відносно підстілля та з однаковими зазорами між дошками, після чого також привертають їх знизу шурупами. Для збільшення міцності та жорсткості стільниці до неї знизу прикріпляють додаткові поперечини посередині з двох боків від верхньої перемички та перпендикулярно до неї і дошкам стільниці. У завершення округляють кути набірної стільниці за допомогою електролобзика. Відкриті поверхні складеного садового столу слід ретельно личкувати, звертаючи особливу увагу на округлені ділянки стільниці. Закруглити треба також всі гострі кути та ребра. В довершення на всі поверхні садового столу наносіть шар оліфи, а коли вона висохне, вкривають у два шари лаком .

  stil_banket2.jpg (59.28 Kb)

  Всі деталі столу зроблені зі строганих соснових дошок 40х90 мм, а з’єднання виконані на саморізах 4,5х70 мм.

  stil_banket3.jpg (59.2 Kb)

  Різ від ручної дискової пилки чистий та майже не потребує додаткової обробки. Каркас підстілля майже готовий, залишилось встановити другий розкіс, для забезпечення жосткості конструкції.

  stil_banket4.jpg (56.79 Kb)

  Розкоси прикріпляються до подовжніх перемичок шурупами саморізами На верхніх перекладинах опорних елементів розкладають дошки стільниці. Крайні з них прикріпляють до перекладин

  stil_banket5.jpg (85.29 Kb)

  Додаткові поперечини роблять стільницю більш міцною та жорсткою.

  stil_banket6.jpg (64.44 Kb). . . . . .

  Для скруглення кутів стільниці використовують електролобзик з новою пилкою Скруглені кути стільниці додають їй привабливсті

  Такий стіл гармонійно впишеться в інтер’єр альтанки та добре сполучається з різними предметами умеблювання.  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

   
  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Тераса. 50 Ідей

  08 Mar 2023 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

  Підсвічник своїми руками

  26 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

  Садовий декор з дерева

  24 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

  Декор для саду

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

  Клумби своїми руками з підручн...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

  Клумби біля хати з камінням св...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

  Формування клумби

  08 May 2023 ,fersht2
  Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up