Стіл зі старих стільців / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Стіл зі старих стільців


Журнальний столик з витонченими фігурними ніжками виглядає незвичайно та стильно. Але цікаво й те, що цю привабливу конструкцію можна зробити й власноруч. Якщо виникне бажання прикласти руки до справжнього дизайну та мистецтва – треба запастися двома старовинними стільцями, кількома брусками та плитою для стільниці.

stil_stil1.jpg (117.83 Kb)

Але головне, все ж – мати такі стільці. Їх багато хто просто викидає, тому, що відслуживши свій багаторічний ресурс, вони потроху починають виходити з ладу. Ремонтують такі меблі вкрай рідко.

Отож, коли побачите десь такі нічийні стільці, треба одразу хапати їх та тягнути додому, не вважаючи на погляди перехожих та зойки родичів з приводу мотлоху, який тягнуть додому. Це безцінний та основний матеріал для вашого майбутнього столу, оскільки всі інші елементи цієї конструкції можна придбати на будь-якому будівельному ринку.

А для виготовлення такого журнального столика слід виконати лише кілька операцій.

  1. У стільців акуратно відпилюють царги (обв’язки) сидінь вдовж верхівок ніжок
  2. Відповідно зі схемою кріплення шурупами в ніжках столу свердлять отвори. Щоб операція була проведена точно, електродриль встановлюють у свердлильний стояк
  3. stil_stil4_5.jpg (100.32 Kb)

  4. Звільнивши передні ніжки від горизонтальних обв'язок, спилюють у них з верхніх торців стінки фальців для утримання м'якого елемента сидіння, що виступають, бо тут потрібні рівні торці. Для точності операції ніжку надійно фіксують струбциною у навскіснику (стуслі) перед обпилюванням.
  5. stil_stil3.jpg (88.73 Kb)

  6. Намащують клеєм поверхні деталей, що з'єднуються, стягують їх шурупами. Особливу увагу при тому слід звернути на те, щоб верхній торець ніжки був точно в одній площині з кромкою обв'язки
  7. stil_stil1_2.jpg (101.65 Kb)

  8. У якості стільниці можна використати готовий меблевий щит потрібних розмірів, облицьовану шпоною ДСП або лист товстої фанери розмірами 700х1200 мм. Для покращання зовнішнього вигляду на лицьову поверхню стільниці наносіть малюнок з прямих ліній темно коричневою акриловою фарбою. Щоб ці лінії були рівними та однакової ширини, при їх нанесенні використовують малярну стрічку. Після повного висихання фарби стільницю вкривають прозорим лаком. Тією ж коричневою фарбою вкривають й підстілля. Стільницю прикручують знизу до підстілля шурупами крізь бруски обв'язки. Тепер журнальний столик повністю готовий
stil_stilfinal.jpg (60.52 Kb)

Схема складання журнального столика. Рама столика, до якої прикріпляється стільниця, це прямокутна основа з горизонтальних обв'язок, з'єднаних з ніжками довгими шурупами. У якості обв'язок використовують дерев'яні бруски перерізом 40х40 мм довжиною відповідно 1100 (В) та 600 (С) мм.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Маленькі кухні дизайн

30 Dec 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Привітання з Новим Роком - кол...

30 Dec 2021 ,fersht
Шукаєте листівки для привітань з Новим роком?...

Что учитывать, когда в объявле...

29 Dec 2021 ,fersht
Не только специалисты могут искать срочную ра...

Кухня студія - тренди в дизайн...

29 Dec 2021 ,orest
Кухня-студія стала звичним рішенням для збіль...

Акцентна стіна

06 Dec 2021 ,fersht
Акцентна стіна — це така одна стіна в інтер’...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up