Трансформер: стіл + шафа / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Трансформер: стіл + шафа


transshaf0_1.jpg (66.7 Kb)

Збудувати шафу, яка перетворюється у повноцінний стіл не так вже й складно. А ще більше простить роботу використання стандартних меблевих ламінованих плит та щитів, що імітують благородні породи деревини. Це буде органічний елемент інтер'єру, який займатиме всього 0,2 м2.

Конструкція виробу досить проста. Загальні розміри шафи та її окремих фрагментів можна міняти при бажанні, але не варто змінювати висоту, інакше при розкладанні столу буде незручно відчиняти засувку, розташовану згори, яка фіксує складену стільницю.

На малюнку кольором виокремленні деталі A, B, C, D, які утворюють стіл. В складеному вигляді вони затуляють лицевий бік шафи. Їх краще виготовити з якісної меблевої плити 25-30 мм завтовшки, а бічні стояки шафи Е – з ламінованих панелей завтовшки у 28 мм. Колір тут можна обрати контрастний.

Заготувавши всі деталі починають складання шафи.

transshaf1.jpg (97.76 Kb)

Стінки шафи Е та F з'єднують саморізами 5х60 мм, перед тим змастивши клеєм поверхні, що прилягають. Задню стінку з фанери Н приклеюють та прибивають цвяхами 1,2х25 мм. Найбільш відповідальна робота - припасування окремих деталей лицьової частини трансформера, точне встановлення та кріплення точно у місця, які для цього призначені.

transshaf2.jpg (113.14 Kb)

Корпус шафи укладають задньою стінкою до підлоги, та на ньому, як на шаблоні, розкладають заготованки: нижні дверцята С, що відчиняються направо, перекладину В та стільницю А із зазором між ними у 5 мм. Впевнившись у відповідності розмірів, починають складання лицьової частини. Передусім петлями з'єднують перекладину В зі стільницею А.

transshaf3.jpg (115.52 Kb)

Далі, до перекладини, відступивши від її торців на 22 мм (товщина бічних стінок шафи), прикріпляють металеві кутки шурупами 2,5х20 мм. Особливої акуратності та точності потребує виготовлення з майже квадратної заготованки трикутної ніжки столу D. Розмітивши, деталь вирізають по напрямних.

transshaf4.jpg (106.74 Kb)

Кромки лінії розпилу слід ретельно шліфувати. Складені деталі А та В знову вкладають на корпус шафи та помічають місце кріплення перекладини. Кутки L мають торкатися бічних стінок.

transshaf5.jpg (93.22 Kb)

Контролюючи вірність розташування стільниці, кутки, закріплені на перекладині, прикручують до шафи саморізами 3,5х20 мм. Петлями з'єднують трикутну ніжку столу зі стільницею.

transshaf6.jpg (103.35 Kb)

Нижню стулку прикріпляють на петлях до лицьової кромки стінки шафи. Треба пам'ятати про зазор у 5 мм проміж перекладеною та дверцятами. Шафа спирається на підлогу ніжками М. Їх прикріпляють знизу ближче до передньої частини днища корпусу.

transshaf7.jpg (99.54 Kb)

Згори для надійної фіксації столу у складеному положенні на стільницю А та зверху на шафу F встановлюють засувку J. Після закріплення слід перевірити, як працює цей механізм. Шафа стоїть на двох ніжках, а згори металевими кутками К та дюбелями його надійно прикріпляють до стіни.

transshaf8.jpg (78.06 Kb)

Першу поличку ставлять у шафі на рівні поверхні стільниці, розгорнутій у робоче положення. Далі від неї вище та нижче за допомогою картонного шаблону позначають місця встановлення утримувачів для полиць. Глухі отвори Ø 4 мм для утримувачів висвердлюють у бічних стінках. У якості обмежника глибини свердління використовують дерев'яний шкант Ø 15 мм, торець якого не пошкодить ламіновану поверхню.

transshaf9.jpg (81. Kb)

Робота завершується встановленням полиць на свої місця. В нижньому відділенні шафи передбачена полиця для збереження дрібних речей.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up