Зручна шафа для водонагрівача

By: Євген

vodnag0

Не завжди всі елементи, потрібні для оформлення інтер’єру ванної кімнати можна придбати в магазині. Тому набагато простіше, тим більше – дешевше, зробити їх по місцю власноруч. Наприклад таку шафу для ванної.

vodnag1
  1. Всередині невеличкої шафи схований водонагрівач. Цей пристрій є необхідним аксесуаром, але він не завжди виглядає привабливо. Переваги цієї конструкції шафи в тому, що при його складанні з усіх розмірів в зоні умивальника та нагрівача слід враховувати лише один – висоту під умивальником, який залишається на своєму місці, а поличка, яка зв’язує шафу зі стіною, створює додатковий столик та закриває шланг, що йде від водонагрівача до умивальника.
  2. Навіть, якщо раніше водонагрівач відкрито висів на стіні, покращити інтер’єр можна, закривши його складаною шафою.
  3. Щоб шафу було простіше припасувати щільно до нижньої кромки умивальника, поличка має вільно лежати на рейках.

У запропонованій конструкції шафи для водонагрівача лише дві стінки – передня та права. Лівої та задньої стінок немає, замість них в лівому задньому куті дно та кришку з’єднує стояк, який надає конструкції потрібну жорсткість. Поличка лежить на опорних рейках, одна з яких закріплена на стіні, а друга прикручена шурупами до стояка та передньої стінки шафи.

Шафа стоїть на чотирьох коротких циліндричних ніжках, заготівка для них зроблена на токарному верстаті. Перевага напіввідкритої конструкції в тому, що шафа добре провітрюється, її можна щільно присунути до стіни, закривши водонагрівач, в той же час зберігати зліва в шафі, наприклад, миючі засоби.

Шафу роблять з MDF завтовшки у 19 мм. Спочатку склеюють та закріпляють шурупами під прямим кутом обидві стінки, потім приклеюють та прикручують дно та кришку. Останньою встановлюють стояк у відкритому куті. Всі отвори під шурупи треба зенкувати. Завернувши шурупи, лунки шпаклюють та ретельно шліфують всі поверхні, після чого виріб ґрунтують та фарбують.

vodnag2