Як зробити своїми руками літній душ / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Як зробити своїми руками літній душ


lit_dush0.jpg (72.55 Kb)

У багатьох людей є за містом дача, на якій можна відпочити серед природи. Але не всі весь відпочинок присвячують прогулянкам у райських кущах, та тішяться з ранку до вечора краєвидами та квітниками. Багатьом приходиться важко працювати, а якщо ви вирішили почати ще ремонт, то на багато років уперед у вас з’явиться нагальна потреба у вечірньому душі.

Влітку, у спеку, взагалі на своїй ділянці важко обійтись без душа. Це набагато зручніше та гігієнічніше, ніж нагріта сонцем вода у цеберках, або річка, тим більше що річкова вода у наш час не дуже чиста.

Вода влітку може нагріватися сонячними променями, для чого ємність рекомендують фарбувати у чорний колір. Щоб рівень води не падав, а об’єм автоматично поповнювався, роблять нескладну автоматику за допомогою поплавка. Можна використовувати і ємність малого об’єму, але з використанням довгого шлангу.

lit_dush1.jpg (67.56 Kb)

Деякі креслення для будування літнього душу самостійно

Як зробити літній душ за один день.

Знайдіть такі матеріали:

Металеві труби, з яких робитиметься каркас, пластикову вагонку (оберіть подешевше) для стін, купіть, знайдіть або позичте пластикову діжку, хоча можна і будь-який чистий вимитий бак.

Почніть будівництво з вибору місця – воно має знаходитись далі від дерев, які можуть закрити душ від сонячних променів. Земля під майбутньою конструкцією трамбується та риється невеличка канавка у бік вигрібної ями, або до місця, куди має стікати вода. Щоб запобігти гниттю каркаса під нього кладеться цегла. З дошок робиться піддон, на якому стояти під час водних процедур.

З металевих труб робиться каркас душа, а стіни та двері обшиваються вагонкою, яку легко знайти в будь-якому магазині будівельних товарів. Дах робиться з дошок в три-чотири сантиметри товщиною, щоб витримав бак ємністю в шістьдесят-сто літрів. Якщо діжка має ще більшу ємність, слід підсилити дах металевими кутками не меншими за 50 мм. Не забуваємо про чорний колір ємності, щоб вона швидше нагрівалася. В нижній частині ємності слід зробити отвір для крана з розпорошувачем, зазвичай, це арматура у півдюйма. Після того бак чи діжку закріпляють на даху.

Щоб вода у ємності не охолоджувалась вітром, навколо неї робиться «парник», наприклад із скла або плівки.

Як зробити літній душ за дві години

Для цього потрібні такі матеріали:

1. Бруси або дошки для каркаса

2. Пластикова діжка або інша ємність

3. Брезент або синій тент

4. На двері – якесь простирадло

Вибравши та підготувавши місце під майбутній душ, роботу починають з виготовлення каркасу (коробки) душа з бруса або дошок. Згори ставиться дах з дошок до сорока міліметрів для баку 60-100 літрів, який підсилюється кутками 40 мм для баків, ємність яких більше. Як і в попередньому випадку становиться півдюймовий кран з розпорошувачем, а сам бак закріпляється на даху. На кракас навішується тент, а замість дверей навішується простирадло.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

Замість стін та каркаса можна використовувати старі двері.

Щоб розрахувати ємність баку , треба знати скільки людей збирається митися, та скільки води потрібна на кожну людину, щоб помитися.

Вважається, що на дорослу людину досить десять літрів води, щоб помитися під душем. Якщо у жінки довге волосся, їй знадобиться п’ятнадцять літрів, а для дітей – сім-вісім літрів води.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up