Гараж: від проекту до будівництва / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Гараж: від проекту до будівництва


probud0.jpg (110.08 Kb)

Перед тим, хто налаштований будувати гараж є дві проблеми – вибір форми та габаритів гаражу та дотримання вимог будівельного нагляду.

Перед будівництвом гаражу слід впевнитись, що майданчик, який відведений під будівництво, підходить вам по розмірах. Гараж бажано робити дещо більших розмірів, ніж потребує ваше авто. Можливо, в майбутньому, ви придбаєте машину більших габаритів.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Середніми розмірами гаражу вважаються п’ять метрів довжини та два з половиною ширини. Мінімальна висота воріт – два метри. Для авто середніх розмірів відстань до передньої, задньої та правої стінки має бути не менше двадцяти сантиметрів, а з оку водія – шістдесят сантиметрів. Краще, якщо відстань з боку водія до стіни буде дорівнювати метру, а з правого боку – 70 см, щоб можна було входити та виходити з машини пряму у гаражі.

probud01.jpg (85.76 Kb)

Міні-гараж, вид згори: в цьому гаражі поміщається авто середніх розмірів, вихід лише з боку водія.

. . . . probud02.jpg (85.7 Kb)

Продовжній розріз міні-гаражу з мінімальними розмірами. Ворота – перекидаються.

probud03.jpg (83.86 Kb)

Продовжній розріз гаражу з верстаком. Висота верстака 65 см, ширина – 63 см. Краще, якщо в стіні біля робочого місця буде вікно

probud04.jpg (87.52 Kb)

Гараж з верстаком, вид згори. Тут є місце для авто та для зручної роботи. Якщо зробити гараж більшої ширини, то верстак можна встановити у однієї з бічних стін

Якщо в гаражі планується обладнати верстак та місце для зберігання велосипедів та різного садового реманенту, то розміри приміщення, звісно, мають бути більшими. Наприклад, для роботи біля верстака, коли машина знаходиться у гаражі (спереду або збоку) треба додатково 1,35 м, а для роботи в пустому гаражі, коли там немає авто, досить буде додаткових 75 см.

. . . .

Звичайно, ці дані є орієнтовними та можуть змінюватися залежно від конкретних умов та вимог місцевого наглядового органу.

Можуть мінятися й вимоги пожежної та іншої безпеки. Треба знати конкретні вимоги, встановлені для вашої місцевості.

При будівництві закритого або напіввідкритого (під навісом) гаражу слід вибрати також стиль, в якому він буде збудований, з яких матеріалів. Бажано, щоб його архітектура та дизайн гармоніювали з будинком на ділянці, та ландшафтом, що вас оточує.

Це стосується й воріт гаражу. Ворота, що перекидаються – зручніші, але вони більше пасують сучасному архітектурному стилю основної будівлі. Двостулкові ворота з дерева більше мають відношення до традиційного стилю.

probud05.jpg (44.96 Kb)

1.Закритий каркасний гараж з секційними воротами. Дах – двосхилий, вкритий м’якою черепицею. Стіни обшиті вініловим сайдингом. 2. Відкритий навіс з металевого профілю для сезонного зберігання авто. Дах та ліва стіна вкриваються тентом.

probud06.jpg (58.96 Kb)

Закритий гараж, одночасно й допоміжне приміщення. Дах – двосхилий, вкритий м’якою черепицею. Стіни оброблені вогнестійкою рідиною. Ворота секційні, двері дозволяють використовувати вільну частину гаражу для зберігання садового інвентаря.

probud07.jpg (92.81 Kb)

1.Закритий гараж з піноблоків з секційними воротами, зблокований з будинком. Дах плаский з м’якою покрівлею. 2. Закритий каркасний гараж з воротами, що перекидаються. Дах двосхилий, вкритий м’якою черепицею. Стіни вкриті дерев’яними дошками.

probud08.jpg (82.39 Kb)

1.Закритий гараж з цегли з секційними воротами на дві машини і з майстернею на другому поверсі. Дах двосхилий, ломлений, вкритий металочерепицею. 2.Закриті бетонні гаражі, що швидко зводити з воротами, що перекидаються.

probud09.jpg (92.59 Kb)

1.Металевий навіс для авто на садовій ділянці. Дах з прозорого полікарбонату. 2.Будинок майбутнього. Навіс з дахом з сонячних батарей збереже авто від яскравих сонячних променів та негоди, крім того підзарядить акумулятор.

probud00.jpg (103.22 Kb)

Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up