Вентиляція та безпека гаражу

By: Євген

vent0

Головним ворогом автомобіля, що зберігається в закритому гаражі є сирість. Підвищена вологість повітря негативно впливає не лише на стан та довговічність металевих деталей. Від постійної вологості можуть страждати і оздоблення салону, і електроніка, якої в сучасному транспорті дуже багато. Тому? так важливо забезпечити у гаражі ефективну вентиляцію. В першу чергу це має відношення до складаних гаражів з легких металевих панелей.

. . . . .

Вентиляція у гаражі важлива

Передбачені в їх конструкції невеликі заґратовані душники, зазвичай виявляються малоефективними. Тому такий гараж краще одразу обладнати системою примусової вентиляції з одним або двома невеличкими вентиляторами. Така система примусової вентиляції споживає зовсім мало енергії, менше, ніж звичайна електрична лампочка. Але автомобіль, який ефективно обдається повітрям завжди буде сухим.

Встановлена в гаражі примусова вентиляційна система пришвидшить висихання транспортного засобу навіть у дуже сиру та прохолодну погоду.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Безпека гаражних воріт

Гаражні ворота старих конструкцій, навіть ті, що рухаються дистанційно за допомогою електроприводу, нерідко стають джерелом підвищеної небезпеки.

vent_1

Брелок з секретним кодом дозволяє керувати воротами дистанційно. Ворота зачиняються автоматично

. . . . . .

Так, наприклад, при автоматичному закриванні ворота можуть випадково придушити забуту кимось річ або домашню тварину. Тому з травня 2005 року в Європі діє новий стандарт, який зобов’язує виготовлювачів дотримувати вимог, які стосуються безпеки гаражних воріт.

З тих пір ворота з електроприводом обов’язково мають бути оснащені системою блокування, яка спрацьовує, коли ворота торкаються перешкоди. У цьому випадку рух воріт моментально зупиняється і вони мають трішки відійти догори.

. . . .

Сучасні гаражні ворота з електроприводом зупиняються, наштовхнувшись на перешкоду.