Стільниця з гідного матеріалу / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Стільниця з гідного матеріалу


stl0.jpg (61.26 Kb)

Щоб створити власноруч дійсно хорошу стільницю для кухні слід правильно обрати матеріал. А в наш час різновидів різних матеріалів дійсно досить багато. Але створити якісну робочу поверхню в домашніх умовах дозволяють не всі з них. Треба розуміти властивості різних матеріалів перед тим, як починати щось робити.

stl1.jpg (78.51 Kb)

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

ДСП

Найпростішим та найдешевшим варіантом є стільниця з ДСП. Для роботи знадобиться водостійкі листи ДСП завширшки у 60 см та товщиною 38-40 мм, а також брус перетином у 40х50 мм. Потрібен для облицювання й листовий пластик. Зараз гамма кольорів на ринку є достатньо широкою.

. . . .

Спочатку демонтують поверхні столів та тумбочок, які відслужили свій вік. Встановлюють каркас з брусків. З листа ДСП вирізають стільницю потрібного розміру, після чого обклеюють її пластиком. На завершальному етапі оздоблену вже плиту монтують на підготований каркас.

stl2.jpg (138.01 Kb)

Дякуючи пластиковому оздобленню стільниця буде виглядати рівною суцільною поверхнею без швів, до того ж такий виріб не боїться лужних розчинів та не потребує особливого догляду. З недоліків слід зауважити погану стійкість до високої температури та механічним пошкодженням: в місцях подряпин пластик буде поступово відшаровуватися.

Бетон та камінь

Для виготовлення бетонної поверхні слід запастися цементом М500, піском, шутером, пластифікатором та спеціальним пігментом, який надасть стільниці текстурного малюнку. Для складання каркасу треба придбати такі ж бруски, а для основи – дошки.

Виріб відливають у дерев'яній опалубці. Після затвердіння плиту личкують декілька разів до тих пір, доки її поверхня не стане абсолютно рівною та гладкою. Аналогічним методом формують і стільницю з рідкого штучного каменю.

stl3.jpg (100. Kb)

Кам'яний (бетонний) робочий стіл має чудову зносостійкість: йому не страшний гарячий посуд та механічні діяння. Естетичні властивості споруди – теж на високому рівні. Але виготовити таку стільницю може лише досвідчений майстер.

. . . .

Плитка

Кахлі та кераміку можна укладати і на кам'яну, і на дерев'яну поверхню. Монтаж здійснюють на шар попередньо нанесеного клею, починаючи від стіни і далі – до краю стільниці. Шви вирівнюють за допомогою спеціальних пластикових хрестиків.

На поверхню з ДСП кераміку монтують з метою покращання експлуатаційних властивостей дерев'яної стільниці, а на бетон – виключно з естетичною метою.

stl4.jpg (101. Kb)

Щоб покласти плитку, звісно, бажано володіти будівельними навичками, але це не обов'язково. Головна складність, це не укладання плитки, а виготовлення основи. В той же час якісна плитка не є дешевим матеріалом, але у неї презентабельний зовнішній вигляд, довговічність, тут вона не уступить камінню або бетону.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Маленькі кухні дизайн

30 Dec 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Привітання з Новим Роком - кол...

30 Dec 2021 ,fersht
Шукаєте листівки для привітань з Новим роком?...

Что учитывать, когда в объявле...

29 Dec 2021 ,fersht
Не только специалисты могут искать срочную ра...

Кухня студія - тренди в дизайн...

29 Dec 2021 ,orest
Кухня-студія стала звичним рішенням для збіль...

Акцентна стіна

06 Dec 2021 ,fersht
Акцентна стіна — це така одна стіна в інтер’...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up