Знахідки для маленької кухні / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Знахідки для маленької кухні


maku0.jpg (50.83 Kb)

Маленька кухня є стимулом для великого натхнення та фантазії. Стиснені умови не стільки надихають, скільки спонукають до винаходів. В результаті з’являється цілий арсенал ідей, народжених у боротьбі за квадратні метри.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

maku1.jpg (72.65 Kb)

Якою б маленькою кухня не була, а обідній стіл має там бути. Але яким він буде? Найбільш компактний варіант – висувний. Щоб зона, призначена для обіду була достатньо великою, його, можливо, прийдеться робити ще й складаним.

maku2.jpg (73.09 Kb)

Дуже зручне рішення – стіл, який у вільний від обіду час є додатковою робочою поверхнею. У цьому варіанті він може пересуватися по напрямній вздовж кухонного гарнітуру. Ще одна корисна знахідка – стільці. Вони повністю ховаються під стільницею та не заважають під час приготування страв.

maku3.jpg (71.86 Kb)

Може так статися, що у боротьбі за простір прийдеться жертвувати не лише габаритами цього предмету меблів, але й його формою, яка може бути трикутною або напівкруглою. Для одного двох людей цього може цілком вистачити.

Є такий різновид – меблі-матрьошки, які дозволяють економити простір, не втрачаючи комфорту. Ховати під стіл можна не лише аскетичні табурети, але й досить затишні крісла.

maku4_.jpg (64.94 Kb)

Ще один непоганий варіант економії місця – використання складаних меблів. У випадку зі столами, це не завжди зручно, адже одразу зникають гостинні вазончики з цукерками або з фруктами!. Але є ідеальне рішення – складані стільці.

У пошуках місця не можна забувати і про підвіконня. Його теж можна залучити для вирішення проблеми площі. Навряд чи можна розташувати там мийку або раковину, це лише відбере зайві сантиметри. Але набагато вигідніше зробити з підвіконня робочу зону або продовження обідньої.

maku5_.jpg (59.73 Kb)

Техніка для маленьких кухонь – не завжди лише плита та холодильних. Багатьом хазяйкам подобається посудомийна машина, знайдеться місце і для неї. Наприклад, деякф виробники пропонують тріо – плита, духовка та посудомийка.

maku6_.jpg (39.93 Kb)

Для маленьких кухонь рекомендують використовувати вбудовану техніку. Вона не програє по габаритах звичайній, але розміщується компактніше. Холодильна камера може знаходитися окремо від морозилки, а духовка не обов'язково має бути розташована під варильною панеллю.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up