Знахідки для маленької кухні / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Знахідки для маленької кухні


maku0.jpg (50.83 Kb)

Маленька кухня є стимулом для великого натхнення та фантазії. Стиснені умови не стільки надихають, скільки спонукають до винаходів. В результаті з’являється цілий арсенал ідей, народжених у боротьбі за квадратні метри.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

maku1.jpg (72.65 Kb)

Якою б маленькою кухня не була, а обідній стіл має там бути. Але яким він буде? Найбільш компактний варіант – висувний. Щоб зона, призначена для обіду була достатньо великою, його, можливо, прийдеться робити ще й складаним.

maku2.jpg (73.09 Kb)

Дуже зручне рішення – стіл, який у вільний від обіду час є додатковою робочою поверхнею. У цьому варіанті він може пересуватися по напрямній вздовж кухонного гарнітуру. Ще одна корисна знахідка – стільці. Вони повністю ховаються під стільницею та не заважають під час приготування страв.

maku3.jpg (71.86 Kb)

Може так статися, що у боротьбі за простір прийдеться жертвувати не лише габаритами цього предмету меблів, але й його формою, яка може бути трикутною або напівкруглою. Для одного двох людей цього може цілком вистачити.

Є такий різновид – меблі-матрьошки, які дозволяють економити простір, не втрачаючи комфорту. Ховати під стіл можна не лише аскетичні табурети, але й досить затишні крісла.

maku4_.jpg (64.94 Kb)

Ще один непоганий варіант економії місця – використання складаних меблів. У випадку зі столами, це не завжди зручно, адже одразу зникають гостинні вазончики з цукерками або з фруктами!. Але є ідеальне рішення – складані стільці.

У пошуках місця не можна забувати і про підвіконня. Його теж можна залучити для вирішення проблеми площі. Навряд чи можна розташувати там мийку або раковину, це лише відбере зайві сантиметри. Але набагато вигідніше зробити з підвіконня робочу зону або продовження обідньої.

maku5_.jpg (59.73 Kb)

Техніка для маленьких кухонь – не завжди лише плита та холодильних. Багатьом хазяйкам подобається посудомийна машина, знайдеться місце і для неї. Наприклад, деякф виробники пропонують тріо – плита, духовка та посудомийка.

maku6_.jpg (39.93 Kb)

Для маленьких кухонь рекомендують використовувати вбудовану техніку. Вона не програє по габаритах звичайній, але розміщується компактніше. Холодильна камера може знаходитися окремо від морозилки, а духовка не обов'язково має бути розташована під варильною панеллю.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up