Знахідки для маленької кухні / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Знахідки для маленької кухні


maku0.jpg (50.83 Kb)

Маленька кухня є стимулом для великого натхнення та фантазії. Стиснені умови не стільки надихають, скільки спонукають до винаходів. В результаті з’являється цілий арсенал ідей, народжених у боротьбі за квадратні метри.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

maku1.jpg (72.65 Kb)

Якою б маленькою кухня не була, а обідній стіл має там бути. Але яким він буде? Найбільш компактний варіант – висувний. Щоб зона, призначена для обіду була достатньо великою, його, можливо, прийдеться робити ще й складаним.

maku2.jpg (73.09 Kb)

Дуже зручне рішення – стіл, який у вільний від обіду час є додатковою робочою поверхнею. У цьому варіанті він може пересуватися по напрямній вздовж кухонного гарнітуру. Ще одна корисна знахідка – стільці. Вони повністю ховаються під стільницею та не заважають під час приготування страв.

maku3.jpg (71.86 Kb)

Може так статися, що у боротьбі за простір прийдеться жертвувати не лише габаритами цього предмету меблів, але й його формою, яка може бути трикутною або напівкруглою. Для одного двох людей цього може цілком вистачити.

Є такий різновид – меблі-матрьошки, які дозволяють економити простір, не втрачаючи комфорту. Ховати під стіл можна не лише аскетичні табурети, але й досить затишні крісла.

maku4_.jpg (64.94 Kb)

Ще один непоганий варіант економії місця – використання складаних меблів. У випадку зі столами, це не завжди зручно, адже одразу зникають гостинні вазончики з цукерками або з фруктами!. Але є ідеальне рішення – складані стільці.

У пошуках місця не можна забувати і про підвіконня. Його теж можна залучити для вирішення проблеми площі. Навряд чи можна розташувати там мийку або раковину, це лише відбере зайві сантиметри. Але набагато вигідніше зробити з підвіконня робочу зону або продовження обідньої.

maku5_.jpg (59.73 Kb)

Техніка для маленьких кухонь – не завжди лише плита та холодильних. Багатьом хазяйкам подобається посудомийна машина, знайдеться місце і для неї. Наприклад, деякф виробники пропонують тріо – плита, духовка та посудомийка.

maku6_.jpg (39.93 Kb)

Для маленьких кухонь рекомендують використовувати вбудовану техніку. Вона не програє по габаритах звичайній, але розміщується компактніше. Холодильна камера може знаходитися окремо від морозилки, а духовка не обов'язково має бути розташована під варильною панеллю.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up