Що зробити з будівельних відходів / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Що зробити з будівельних відходів


szo_zrobiti_z_vidhodiv0.jpg (50.59 Kb)

Після ремонтних робіт завжди залишаються відходи, утилізувати які рука не підіймається. І це правильне відчуття, адже з них можна зробити купу корисних речей. Наприклад, від залишків водопроводу можна виготовити різні насадки для нагляду за городом та наповнення діжок з водою.

szo_zrobiti_z_vidhodiv1.jpg (87.74 Kb)

Поливати з насадками завжди зручніше

Після проведення водопроводу на дачі завжди залишаються шматки поліпропіленових труб, частіше 20 мм в діаметрі, муфти, крани та т. ін. Якщо виникає ідея використати їх як додаткові матеріали на господарстві, слід скласти план (креслення), та починати діяти.

Насадка може складатися з двох урізків поліпропіленових труб, поліпропіленової муфти з металевою зовнішньою різьбою, крана та воронки від душу. На трубі діаметром у 20 мм можна нарізати плашкою різьбу у пів дюйма, затиснувши її у лещата. Труби з нарізаною різьбою з двох боків завертають у кран. Тут, можливо, навіть не знадобиться ФУМ-стрічка, з’єднання буде щільним. Краще використовувати кульовий кран з довгою ручкою – він надійний та їм легко користуватися та регулювати напір води.

Після того до труби приварюють муфту з зовнішньою різьбою, на яку буде накручуватись воронка від душу. Бажано, звісно, при цьому мати апаратуру для зварювання поліпропіленових труб, а користуватися ним досить просто. Просто з одного боку у розігрітий апарат вставляють трубу, а з другого – відповідний фітинг. Через п'ять секунд обидві деталі знімають та з'єднують. Через дві хвилини пластик вистигає та маємо міцне та щільне з’єднання. На різьбу муфти накручують душову воронку з внутрішньою різьбою у пів дюйма. З іншого кінця насадки можна для покращання з’єднання зі шлангом намотати на трубу кілька витків ПВХ-ізоляційної стрічки. На це місце з натягом встановлюють шланг та затягують хомутом.

szo_zrobiti_z_vidhodiv2.jpg (30.64 Kb)

Будова насадки для поливання: 1 – воронка від душу; 2 – Муфта з металевою зовнішньою різьбою; 3 – зварювання; 4 – поліпропіленова труба з різьбою; 5 – кульовий кран; 6 - поліпропіленова труба з різьбою; 7 – ізоляційна стрічка ПВХ.

szo_zrobiti_z_vidhodiv1_2.jpg (81.27 Kb)

1 Такі залишки, звісно, жалко викидати. 2 Різьбу можна нарізати звичайною плашкою.

szo_zrobiti_z_vidhodiv3_4.jpg (95.88 Kb)

3 При зварюванні поліпропіленових труб створюється міцне герметичне з’єднання. 4 Старих воронок від душу на дачі, зазвичай, накопичується багато.

szo_zrobiti_z_vidhodiv5_6.jpg (102.26 Kb)

5 Насадок можна зробити багато – на кожен шланг. 6 З’єднання насадки зі шлангом

В результаті насадка виходить не гірше за заводську: міцна, ударів не боїться, плавно регулює напір води. Насадки можна зробити різних видів – довгими дуже зручно поливати рослини під самий корінь, щоб не нахилятися. Якщо шлангів багато, то насадок варто зробити теж багато.

szo_zrobiti_z_vidhodiv7_8.jpg (88.2 Kb)

7 Поливати стало зручніше. 8 Насадку для наливання води у діжку краще зробити у вигляді гачка – щоб добре чіплялася за край.

szo_zrobiti_z_vidhodiv9_10.jpg (77.14 Kb)

9 Щоб під’єднати до насадки гак, воронку від душу відкручують, а гак закручують замість неї. 10 Наливати діжки та ємності стало зручно – досить просто відкрити кран.

Але, якщо залишаються ще урізки труб та арматури, можна зробити пристосування для заливання води у різні діжки та інші ємності. Це, наприклад, гачок з труб, який зачіпляється за край ємності. В нижній частині гачка приварюють муфту з внутрішньою металевою різьбою. Тепер, коли треба залити діжки, гачок встановлюють замість душової воронки, та вішають за край ємності. Шланг тепер не треба тримати у руках.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up