Як зробити перегородку (переділку) / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Як зробити перегородку (переділку)


peregorkim0.jpg (115.15 Kb)

Перегородка з цегли

Перегородку з цегли треба ставити на залізобетонній основі. Можна обрати цеглини марки М75 та вище, силікатні або керамічні. Рекомендують ставити блоки кладкою у півцегли (вздовж напряму стіни, в один ряд). Кладуть цеглу тільки на вирівняну поверхню, тому перед будівництвом стіни рівнем перевіряють основу. Коли виникає необхідність, підлогу вирівнюють цементним розчином. Далі укладають перший ряд, для міцності та стійкості усієї конструкції він має визначальне значення. Якщо він покладений вірно, то й наступні ряди стануть на місце, як заплановано. Рівність рядів перевіряють натягненою ниткою або лазерним нівеліром.

peregorkim1.jpg (69.78 Kb)

Обирати цеглини треба ретельно, обираючи матеріал без відколів та тріщин. Завершивши укладання першого ряду, додатково перевіряють, наскільки він вийшов рівним. Давши собі відмінну оцінку, монтаж продовжують.

Перегородка з пінобетону

Перед складанням конструкції з пінобетону ретельно обробляють пилососом місце, де буде стояти майбутня стіна. Для кращого зчеплення поверхні стягелю з розчином треба змочити її ґрунтовкою. Блоки з’єднуються один з одним не цементом, а особливим клейким складом. Клей покращує теплоізоляційні властивості пінобетону та дозволяє зробити шви ідеально рівними.

Далі виставляють лазерну, наносять вздовж неї спеціальний клей, та акуратно кладуть на нього перший блок. Його втискають у масу клею, вирівнюють, постукуючи згори гумовим молотком. Клеєм змащують й торцевий бік та укладають наступний блок впритул до першого. Таким чином складають весь перший ряд. З рівнем не забувають звірятися весь час. Стики верхнього ряду не мають співпадати зі стиками нижнього. Щоб збільшити міцність крайній блок кожного третього ряда з’єднують з несучою стіною будівельним кутком.

По такій же схемі будують й переділок з керамзитобетону.

Перегородка з гіпсокартону та пазогребінних плит

Конструкцію гіпсокартону починають монтувати з встановлення каркасу з цинкованого профілю 75 мм завширшки. Елементи каркасу слід придбати заздалегідь у відповідності до креслень. Металевий профіль встановлюють починаючи з підлоги та закінчуючи стелею по всьому периметру стіни, що будується.

Передусім, користуючись лазерним розмічуванням, на підлозі монтується напрямний профіль, це основа для інших фрагментів каркасу. Після цього частини каркасу закріпляють на несучій стіні. Профілі з’єднують короткими саморізами та встановлюють напрямні на стелі. Далі встановлюють вертикальні стояки та стикують з верхнім а нижнім профілем. Відстань між стояками визначають, виходячи з ширини гіпсокартонних листів. Зазвичай один лист закріпляють на трьох стояках. На завершальному етапі обшивають каркас та закладають звукоізоляцію.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Монтаж пазогребінних (система «шип-паз») плит нагадує зведення стіни з пінобетону. Плити встановлюють гребнем догори та фіксують між собою гіпсовою сумішшю, що грає роль клею. Пази плит першого ряду повністю зрізають, вирівнюючи до пласкої поверхні. Кожен другий ряд прикріпляють до несучої стіни будівельними кутками.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up