Як обрати систему теплої підлоги для приміщення / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Як обрати систему теплої підлоги для приміщення


sistobigrvib0.jpg (93.2 Kb)

ДЛЯ КВАРТИРИ

У міській квартирі неможливо встановити водяні підлоги, тому для неї слід обрати якусь з електричних конструкцій. Серед не слід обирати найдорожчі варіанти, які переважно використовуються для опалення індивідуального житла. Якщо ставити теплу підлогу на кухні або у санвузлі, то найкращим вибором тут є кабельні мати, оскільки вони ефективно нагрівають плитку та відрізняються надійністю.

Для підлоги з лінолеумом або ламінатом у житлових кімнатах є сенс придбати стрижневу або плівкову підлогу. Якщо дозволяють фінанси можна використати той же кабель, але в котушці, порівняно з плівкою він більш довговічний. Якщо у вас квартира з торця та стіни виходять на вулицю, то краще плівки важко щось вигадати.

sistobigrvib1.jpg (62.51 Kb)

ДЛЯ ДАЧІ

Для сезонного, тимчасового перебування або рідких зимніх візитів, коли є необхідність швидкого прогрівання житла, непогано обрати плівкові підлоги. Тут проста методика, яка полягає в тому, що приїхавши на вихідні, ви підключаєте плівку, простеляєте ковролін, далі дім швидко прогрівається. Коли через деякий час, відпочивши, їдуть, можна забрати з собою випромінювач, якщо він потрібен у квартирі.

Більш надійна стаціонарна система потребує встановлення на підлогу обігрівача кабельного типу. Він не так швидко нагрівається, але може слугувати довгі роки, та ще не прийдеться більше копирсатися з підключеннями/відключеннями. Звісно, це дорожче, тому тут головний фактор – стан ваших фінансів.

sistobigrvib2.jpg (50 Kb)

ДЛЯ БУДИНКУ

Для заміського житла, яке можна використовувати як постійне місце проживання, є багато варіантів. Якщо ставиться завдання використовувати систему обігрівання для опалення великої площі житла (від 150 м2), то слід обрати водяну підлогу. Їм не потрібна така кількість електроенергії, як кабелю, тож вкладення фінансів саме у водяну систему буде виправданим.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Для невеличкої (для 100 м2) будівлі, краще обрати кабельну систему, або рідинні підлоги, які відомі своєю економічністю. Але тут знов – треба рахувати гроші.

Що стосується стін та підлоги – тут вибір однозначний – лише плівкові конструкції. По-перше вони легко навішуються, по-друге у них високі показники щодо пожежної безпеки, адже там нема чому горіти, на відміну від кабелю, у якого є горюча ізоляція. Це не особливо важливо для бетонних будинків, але для дерев’яни – дуже актуально.

sistobigrvib3.jpg (84.27 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up