Монтажна піна / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Монтажна піна


pina0.jpg (61.44 Kb)

Монтажна піна – неоціненний помічник при виконанні будь-яких ремонтних робіт. В принципі, монтажна піна – це один з різновидів герметиків, призначених для ущільнення та повної ліквідації різних шпарин та тріщин. Монтажна піна складається з рідкого преполімеру та газу, який його має витісняти. Важко визначити, коли монтажна піна засохне, тому що при підвищеній вологості полімеризація цієї речовини відбувається швидше, а при зниженій – повільніше.

pina_1.jpg (59.77 Kb)

Але, оскільки при ремонтних роботах без монтажної роботи обійтись важко, треба знати її властивості. Це – пружна, але тверда речовина майже білого кольору, яка не витримує дії ультрафіолетових променів, під дією яких вона руйнується, втрачає пружність та жовтіє. Це не вологостійкий матеріал, але у нього непогані шумоізоляційні властивості, крім того монтажна піна використовується в ролі термоізолятора.

До інших властивостей цієї речовини можна віднести і те, що кількість піни в балоні у силу деяких факторів може відрізнятись від заявленої на тарі у менший бік.

Монтажна піна погано прилипає до поліетилену, поліпропілену, льоду, маслу та, звісно, тефлону (фторопласту-4).

Монтажна піна має досить потужне первинне розширення.

Не слід забувати і про в’язкість матеріалу. Щоб не зустрітись з неприємними несподіванками, не слід працювати з монтажною піною при температурі повітря, що знаходиться за межами, заявленими у інструкції по використанню.

Для використання в різних умовах та за своїм складом монтажна піна може бути різних видів. Професійна піна – призначена для роботи зі своїм інструментом – будівельним пістолетом, для чого на балоні є спеціальне кріплення. Побутова монтажна піна споряджена пластиковою трубкою, крізь яку й подається речовина. Фахівці стверджують, що працювати з такою піною дуже незручно, у неї велике вторинне розширення, її краще не використовувати для відповідальних ділянок роботи.

pina__2.jpg (72.97 Kb)

Бувають також однокомпонентні та двокомпонентні варіанти монтажної піни, але реалізуються у продажі лише однокомпонентні, оскільки двокомпонентні вельми складні у виробництві.

У різних зразків піни різними є і температурні параметри. Зимова монтажна піна має додаткові добавки, які дозволяють працювати з неї до -20оС, але сам балон повинен мати при цьому плюсову температуру. Виробляють також піну монтажну вогнетривку (маркер – В1), піну монтажну самозгасаючу (маркер В2) та горючу (В3).

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Використовують різновиди монтажної піни при здійсненні монтажу дверей та вікон, у якості звуко ізолятору для труб та сталевих ванн, для приклеювання речовин типу пінопласту. Для вікон монтажна піна використовується кругом, даючи чудові результати. Для труб та ван, на жаль, далеко не так часто.

Вибрати кращу монтажну піну не так просто, і одна з серйозних рекомендацій – віддавати перевагу відомим брендам, але у них і ціна більше. Але ресурс, звичайно, вище, так само, як і загальний результат роботи.

Для внутрішніх робіт краще вибрати вогнетривку монтажну піну.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up