Шпалери для стін / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шпалери для стін


shpa0.jpg (212.81 Kb)

При заключному оздобленні внутрішніх приміщень, як і досі, доволі часто використовуються якісні шпалери. Навіть при сучасні й різноманітності матеріалів для декорування, більшість населення обрає шпалери для прикрашання стін. Але й недарма, бо сучасні шпалери, це багатство матеріалів, фактур, кольорів, які дають можливість додати закінченості та респектабельності будь-якому інтер`єрному рішенню.

Серед великої кількості різновидів шпалер, що випускає промисловість, можна виділити декілька основних видів.

. . . . . . .

Паперові шпалери

Паперові шпалери бувають одношаровими, які більш дешеві та екологічні, та двошаровими, які міцніші та дорожчі. Паперові шпалери бувають гладкими та рельєфними. На жаль, вони бояться вологи, вони не відрізняються довговічністю, їх не можна мити.

Флізелінові шпалери

Флізелінові шпалери виготовляють на основі целюлози – флізеліну. З ними легко працювати, вони міцніші за паперові та ховають дрібні дефекти стін. Найчастіше їх використовують для подальшого розмальовування, яке можна виконувати декілька разів.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Вінілові шпалери

Вінілові шпалери виготовляють нанесенням полівінілхлориду на папір або флізелін. Вони міцні, непримхливі, стійкі до впливів оточуючого середовища, красиві та екологічно. З ними можна здійснювати вологе прибирання, але, на жаль, вони не пропускають повітря, та (при неякісному виконанні), в стані виділяти формальдегід. Бувають гладкими та рельєфними.

shpa1.jpg (73.58 Kb)

Пробкові шпалери

Пробкові шпалери роблять з тонкого шару натуральної пробки, який наносять на паперову основу. Вони екологічні, пружні, досить привабливо виглядають, добре «дихають», пропускаючи повітря, досить зносотривкі. А для пробкових шпалер потрібна ретельна підготовка поверхні, та вибір особливого клею. Фарбувати їх не можна.

shpa2.jpg (75.3 Kb)

Бамбукові шпалери

Бамбукові шпалери виготовляють на паперовій або флізеліновій основі, наклеюючи на неї смужки натурального бамбуку. Натуральні шпалери, це елітний оздоблювальний матеріал. Вони довготривалі, екологічно чисті, додають житлу затишку. Але бони бояться вологи, їх не так просто клеїти (можуть проявитися стики полотен), на яскравому сонці вони вигоряють. Їх не можна мити – їх чистять або пилососом, або м’якою щіткою.

Звичайно, натуральні матеріали несуть до хати тепло і затишок, але вінілові або флізелінові шпалери практичні, з ними легко підтримувати чистоту та гармонійність нашого світу. Паперовий варіант можна заміняти коли вам заманеться, чого не зробиш з дорогими пробковими та бамбуковими шпалерами.

Недорогі оздоблювальні матеріали призначені для тотального декорування стін, в той час коли натуральні переважно використовують у якості своєрідних акцентів.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up