Багатоцільовий візок / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Багатоцільовий візок


bagato_vizok0.jpg (67.42 Kb)

Набагато важче вести багатогалузеве господарство на ділянці без низки засобів малої механізації різного призначення. Але можна збудувати і багатоцільовий візок, на базову основу якого можна було б навішувати механізми та приладдя, які потрібні для конкретних робіт.

Одна з можливих конструкцій такого візка складається з напівеліптичних боковин 1, єднальних поперечних труб 2 та знімної ручки 3. Боковини створюються двома трубами, що згинаються по півколу, та з’єднуються втулками 5 , (з урізків труби) по торцях. Втулки також з’єднані металевими кутками 6. До втулок 5 приварюють напрямні втулки 7 для встановлення опорних коліс або інших опор. До боковин в нижній частині приварюють вилки 4, подібні до велосипедних, які дають можливість легко знімати та встановлювати колеса разом з їхніми осями. З урахуванням призначення візка та умов роботи можна застосовувати колеса від велосипеду, мотоцикла, мопеда чи дитячого візочка.

bagato_vizok1.jpg (33.72 Kb)

Візочок комплектується підйомним пристроєм, який складається з труби 1;, до неї приварюють чотири кронштейна 2, які попарно з’єднані в верхній частині віссю 3, що знімається, а також важелем 4 під кутом 120о до кронштейна. Труба пристрою надягається на єднальні поперечні труби візочка, коли в цьому виникає потреба.

bagato_vizok2.jpg (20.12 Kb)

В боковинах візочку, поперечних трубах та поздовжніх кутках просвердлені отвори для навішування на нього різних знарядь, пристроїв та засобів. Всі рухомі з’єднання фіксують шпениками. З урахуванням видів вантажів, що треба пересунути, а також виконуваних робіт, до візочка виготовляють декілька різновидів жорстких та гнучких зачепів та закріпляють їх або на осях кронштейнів підйомного пристрою, або безпосередньо на поперечні труби візочка, або до його поздовжніх кутків, виймають шпеники, що фіксують ширину колії візка, встановлюють ширину, яка потрібна для виконання конкретного виду робіт та фіксують колеса в потрібному напрямі.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

На присадибній ділянці до найбільш типових робіт можна віднести перевезення різних ящиків з картоплею, овочами, фруктами. Для того, щоб їх підіймати та транспортувати використовують захвати з чотирьох металевих прутів або урізків трубок, що загнуті під прямим кутом з одного боку та загнуті гачком з другого (для навішування на кронштейни підйомного пристосування). Для підйому ящика візок встановлюють таким чином, щоб його колеса знаходились за боковими бортами ящика, після того кронштейни з захватами опускають важелями у нижнє положення, загнуті кінці захватів заводять під ящик, важелями повертають кронштейни у вихідне положення та фіксують.

bagato_vizok3.jpg (34.21 Kb)

Кoли випадає сніг, навіть неглибокий покрив заважає перевезенню вантажів візочком, тому передбачено встановлення його на лижі (а). Багатоцільовий візочок, якщо його ручку спустити до рівня зчеплення, а до боковин знизу прикріпити ресори з пружної металевої полоси (б), помітно розширює можливості по перевезенню вантажів велосипедом або мотоциклом з коляскою.

Складана конструкція багатоцільового візочку вигідно відрізняє його від інших подібних засобів. Оскільки він є розбірним, при перевезенні він займає мало місця. Візочок є технологічним у виготовленні та практичним у роботі, на ньому можуть бути використані колеса різного типу, він дозволяє людині підіймати та перевозити різноманітні вантажі, не прикладаючи великих зусиль та з ним можна виконувати інші різновиди робіт.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up