Фасонні фрези / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Фасонні фрези


frezi0.jpg (32.43 Kb)

Нерідко під час роботи фрезером виникає ідея, яку хочеться втілити якнайшвидше. Це може бути новий профіль, нова фігурна деталь, виточена кромка. Одразу в голові питання – чим все це вирізати?

Для столярів фрези – найулюбленіші іграшки. Варто закріпити будь-яку з них у фрезерному верстаті і одразу виникає можливість одержати з десяток профілів з чистими фігурними поверхнями. Подібно дитині під руками якою виникають казкові малюнки, фрези лишають за собою більше ніж просто профіль.

frezi1.jpg (32.56 Kb). . . . .

Сучасні спеціальні фрези призначені для вирізання чого завгодно, починаючи від «ластівчиного хвосту» та ящичних з’єднань до віконних коробок та молдингів зі складними профілями.

frezi2.jpg (34.08 Kb)

Але все разом схопити дуже важко, тому х десятків фрез різної форми можна підібрати сім самих необхідних, які самодіяльний столяр маж завжди тримати напоготові.

Найнеобхідніші фрези, які потрібні в першу чергу для роботи. 1 – спіральна, 2 – для підрізання під поверхню, 3 - для зняття фасок, 4 - для вижолобків, 5 – закруглююча, 6 – для одержання S-подібного контура, 7 - фальцева.

frezi3.jpg (87.28 Kb)

1. Спіральна фреза має гвинтові ріжучі кромки. Нею роблять гладкі пази або глухі канавки. У цієї універсальної фрези – більше десяти варіантів використання. Вона дає чудовий результат при чистовій та грубій обробці деревини, фанери, пластиків, ламінатів та багатьох інших матеріалів. Це досягається дякуючи рівному різу, оскільки ріжучі кромки спіральної форми знаходяться у постійному контакті з матеріалом, який обробляють.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

2. Фальцеві фрези призначені одержання прямокутного вирізу з фальцем, вибирання чверті, одержання пазу по кромці дерев’яних заготовок. Упорний підшипник дозволяє фрезерувати як прямолінійні, так і гнуті поверхні столярних деталей по всій довжині. Використовуються фрези для фальців при з’єднанні заготовок у чверть, виконання пазу для встановлення фільонок дверей, фрезерування фальців для встановлення панелі або скла рам для картин, фальцювання лементів корпусних меблів, а також для виготовлення шипового з’єднання. Заміна підшипників дозволяє робити фрезерування різної глибини.

3. Фреза для обробки під поверхню, «потай». Вона дозволяє точно обробляти кромки та підрізати кромочні накладки. Точність обробки кромок в одній площині забезпечується встановленим на хвості фрези напрямним підшипником. Фрезу випускають різних розмірів по діаметру та довжині.

4. Фреза для вижолобків не тільки дає молдингу закінченість форми, але й разом з закруглюючою фрезою дає можливість одержати профіль з одним гострим ребром.

5. Фреза для S-подібного профілю з класичним романським профілем подвійної кривизни у поєднанні з іншими фрезами може давати унікальні молдинги.

. . . . . . . .

6. Фреза для заокруглення – дає витонченість будь-яким виробам, починаючи зі стільниці та закінчуючи бильцями сходів.

7. Фреза для фаски нерідко використовується для обробки гострих ребр, щоб захистити меблі та інші столярні виробі від сколювання кромок. Нлибина проходи визначається розміром фаски.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up