Як зняти старі шпалери / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Як зняти старі шпалери


derevstin0.jpg (132.5 Kb)

Видалення старих шпалер зі стін – досить нудна та клопітка робота, яка ще й забирає багато сил та знижує бажання до подальшого проведення ремонту. Але є ряд матеріалів та методів, які дозволяють зробити цю роботу якісно, акуратно та з найменшими трудовитратами.

Деякі взагалі кажуть, що не треба тратити сили на здирання старих шпалер, а клеїти нові просто новим шаром. Але це не є адекватним відношенням до діла. По-перше, старі шпалери, особливо, фактурні, роблять поверхню стіни нерівною, що неодмінно відіб’ється на нових шпалерах. По-друге, старі шпалери можуть просвічувати крізь нові, а по-третє, вони з часом можуть все ж таки відклеїтися самостійно, але вже разом з новими шпалерами.

Щоб зняти старі шпалери є декілька ефективних методів, і деякі з них перевірені часом та досвідом.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Перший засіб передбачає, що треба озброїтися шпателями, відром з водою та губками., та починати скоблити стіни. За допомогою губки слід добре намочити старі шпалери та залишити їх набрякати не менш, ніж на чверть години, після чого можна починати видаляти їх шпателем. Це досить копітка робота, і на якісне зняття шпалер може піти до декількох днів, тому ще одною важливою складовою є терпіння. Тоді все вийде добре.

shpaleri.jpg (33.17 Kb). . . . .

Тут корисною може стати порада: якщо у цеберко з водою додати один ковпачок кондиціонеру для білизни, або пару столових ложок оцту, то справа почне просуватися швидше.

Полегшити свою роботу та помітно пришвидшити процес можна за допомогою спеціальних засобів для видалення старих шпалер. Вони ефективніші за воду, безпечні для здоров’я здирачів шпалер та ]х можна використовувати у закритих приміщеннях.

zdirati_shpaleri.jpg (3. Kb)

Засіб змішують з водою в пропорції, яка вказана на етикетці, та цим розчином вкривається вся стіна. Через дві-три години після повного висихання шпалери легко знімаються суцільним полотном. Засіб руйнує шпалерний клей, залишаючи шпалери цілими.

Ще одна порада: якщо у розчин додати трішки клею для шпалер, ефективність засобу різко збільшується.

Власники відпарювачів або парогенераторів можуть використовувати ці прилади для зняття шпалер. Під впливом гарячої пари шпалери та клей набрякають швидше, ніж при змочування водою, тому на видалення шпалер йде менше часу.

zdirati_shpaleri2.jpg (4.66 Kb). . . . .

Якщо поряд не виявилося спеціального засобу та парогенератору, можна скористатися утюгом, у якого є функція відпарювання. Слід змочити ганчірку у воді, викрутити, прикласти до стіни з шпалерами та попрасувати – позитивний результат проявить себе швидко.

Для полегшеного зняття шпалер існують різноманітні прилади та пристосування. Одне з них – «шпалерний тигр», призначений щоб ефективно дряпати шпалери. При роботі цей прилад залишає після себе перфорацію, завдяки якій при змочування шпалери швидше набирають вологи та їх простіше видаляти.

zdirati_shpaleri3.jpg (3.38 Kb). . . . .

А для зняття шпалер з великої площі можна скористатися спеціальним відпарювачем для шпалер Black & Decker KX 3300, який швидко зволожує шпалери, допомагаючи звільнитися від них без особливих витрат праці. Єдиним недоліком цих пристроїв є те, що їх дуже важко знайти в будівельних магазинах.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up