Підставка для завантаження візка

By: Євген

Життя за містом значною мірою складається з переміщення різних вантажів з місця на місце. Особливо це стосується весни, періоду збирання врожаю, кочівлі з пасікою, постійного будівництва та ремонту, годування тварин.

. . . . . . .

Найпростішим але надійним засобом малої механізації та транспортування до нашого часу залишаються ручні візочки, яких існує безліч конструкцій. Але крім самих візочків існує також багато пристосувань, що полегшують роботу з переміщення вантажів у різних напрямах, що вертикальних, що горизонтальних.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Уникнути ручного завантаження візочка-підіймача можна, якщо вантаж перед тим розташувати на підставках, що створюють технологічний простір між вантажем та землею, куди б заходили вантажопідйомні вила або захвати візочка. Головна вимога до таких підставок – міцність. Але того ж вони мають бути зручними в експлуатації, простими у виготовленні, а також має бути можливість їх швидкого складання-розкладання, інакше вони будуть займати забагато місця. Найкращим матеріалом для цього може бути труба, прут, гнутий профіль.

pidvizok1

. . . . . . .

Підставку, що складається можна створити на основі однієї спільної опори, що являє собою відтинок металевої штаби, в якій виконані отвори з наріззю по краях, двох квадратних опор, які мають отвори з наріззю по центру кожної та двох металевих прутків, які зігнені у формі літери «П» з наріззю на кінцях.

Створені прутками стояки ввертають в нарізні отвори опор та в робочому стані жорстко фіксують контргайками. У складеному вигляді підставка також має бути зафіксована, як і в розкладеному.

. . . . . . .

При роботі з важкими вантажами різних габаритів є сенс скористатися регульованою підставкою, що розбирається. Вона складається з чотирьох стояків, які шарнірно закріплені до двох повздовжніх опор з труби. У робочому стані підставка фіксується, для чого у спеціальні отвори на опорах встановлюють гладкий металевий прут. Щоб забезпечити достатню стійкість з’єднання стяків з опорами слід зробити такими, щоб у розкритому положенні стояки трішки розходились попарно в різні боки одне від одного

pidvizok2