П-подібний візок-підіймач / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

П-подібний візок-підіймач


kran_vizok_0.jpg (70.03 Kb)

Такого виду візочок буде корисним на городі, на пасіці, в саду, взагалі в домашньому господарстві. Подібний візочок відрізняється простотою конструкції, підвищеною вантажністю та ще низкою інших позитивних якостей.

. . . . . .

У візочка-підйомника зварена рама (1) створює технологічний простір, куди можна завести вантаж, який лежить на землі або стоїть на підставці. До повздовжніх труб рами прикріплені дві півосі, на які надягаються колеса (2). Знизу до поперечної труби рами приварені дві втулки (3) із затискними гвинтами, куди ставиться та кріпиться ручка (4). Якщо потрібно, всередину повздовжніх труб рами вставляють труби (5) задніх само установлюваних коліс (6). Вертикально до рами приварюють П-подібний стояк (7) з вантажопідйомним гачком (8) з наріззю, гайкою (9) та роликом (10) у кронштейні (11). Отвори (13) на рамі використовують для встановлення намету, за допомогою якого ранньою весною або в особливі періоди оглядають бджіл, а отвори (14) в трубах (5) для кріплення драбини

kran_vizok_1.jpg (47.1 Kb)

На вертикальних часках стояку згори та знизу передбачені по дві пари отворів (12) де закріпляють підйомний пристрій з ручкою. Ці ж отвори використовуються для кріплення лебідки або барабану поліспасту. (На малюнках зображені кріплення підйомного пристрою до вертикальних стояків візочку, грейферний захват та його замок).

kran_vizok_2.jpg (45.96 Kb)

Грейферний захват візка-підйомнику складають три зачепи (1) з металевими пластинами (2), що створюють замок. В пластинах свердлять по два отвори: нижні для фіксування вантажу в захваті за допомогою шпеня (3), який протидіє розходженню пластин, а разом з ними й зачепів; верхні – під кільце або підвішену скобу (4).

Таким захватом возять переважно вантажі в тарі. В залежності від конкретних умов зачеп надягають кільцем (4) просто на вантажопідйомний гак або підважують за допомогою канату, ланцюга або тросу. Щоб, наприклад, перевезти ящик з яблуками, слід підкотити візочок, вийняти шпень замку, розвести, опустити та знову звести зачепи, охопити ними вантаж та закрити шпенем замок. Потім лебідкою або поліспастом ящик трішки піднімають над землею та везуть до місця призначення.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Коли вантаж треба підчепити, його підвішують канатом до вантажного гачка візочка, трішки піднімають за ручку задні колеса, чіпляють на гачок вантаж та ставлять задні колеса на землю. На місці розвантаження трішки піднімають колеса та коли вантаж стане на землю, його відчіпляють. Важкі вантажі підіймають на візочок, вантажать на транспортні засоби та розвантажують за допомогою ручної лебідки або поліспасту.

Для зважування вантажів на гачок візочку вішають серійні ваги, або безмен, а до них – захват або гачок, в залежності – який вантаж.

Щоб не пересувати поливальний шланг вручну до візочка замість підйомного пристрою закріпляють барабан, на який і намотують шланг. За допомогою візочка з барабаном зручно протягувати по ділянці кабель-продовжувач або витягати з глибокої свердловини помпу для ремонту. Шланг або кабель знімають з візочка разом з барабаном.

На візочок легко встановлюється намет для огляду бджіл, що дозволяє бджоляру без помічника перевозити його від одного вулика до іншого.

Встановлена в отвори на висувних трубах візочку садова драбина, звужена догори, притулена до стояка, не потребує додаткової опори та перенесення вручну. При цьому немає необхідності кожен раз при переміщенні драбини на нове місце спускати донизу тару, яка ще не заповнена фруктами, її возять разом з візочком.

На цій конструкції також можна влаштувати гойдалку або спортивні знаряддя для малих дітей.

Вантажать сам візочок для його перевезення, використовуючи два дерев’яних бруси або кутки.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

26 Sep 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Фасад будинку. 70 ідеї

26 Sep 2022 ,fersht
Фасад будівлі це захист будинку від зовнішні...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

26 Sep 2022 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

26 Sep 2022 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

26 Sep 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

26 Sep 2022 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Casino Zeus про украинские онл...

26 Sep 2022 ,fersht
Эксперт в области азартных игр Алексей Иванов...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up