Сім особливих різновидів викруток для особливих випадків

By: Євген

vikrut00
  1. Потужна та зручна викрутка, яка в змозі забезпечити великий крутильний момент завдяки Т-подібній ручці, яка діє за принципом важелю. Торцові голівки, що додаються до складу комплекту дають можливість використовувати викрутку і як торцовий ключ.

  2. Тріскач (храповий механізм) спрощує роботу та дає можливість обертати ручку лише в одному напрямку, і при цьому і відкручувати і закручувати гвинти. Перехоплювати ручку при цьому не треба.

  3. Індикатор напруги є ідеальним для роботи з електрообладнанням, наприклад, при підключенні світильників. Лампочка у рукоятці дає можливість не тільки перевіряти присутність/відсутність фази, але й визначати цілісність ланцюгу – запобіжників, проводів та кабелів.

  4. Годинникова викрутка – проста та дуже потрібна для тонких робіт. Наконечник на рукоятці має можливість обертатися, що дозволяє досить точно повертати стрижень. Без цього інструменту, наприклад, з електронікою працювати важче.

  5. vikrut5
  6. Мінівикрутка, яку розробили для автомеханіків, дякуючи масивній рукоятці може передати суттєвий крутильний момент у тісному просторі, що характерно для ремонту авто

  7. Якщо мало місця, то у пригоді стане куткова викрутка. Там, де відсутня можливість використовувати звичайну викрутку або шуруповерт, використовують кутову викрутку. Тим більше, що промисловість випускає безліч наконечників для таких моделей.

  8. Ударна викрутка використовується для відкручування старих, заіржавлених, сильно затягнених гвинтів. Викрутку вставляють у шліц та б’ють молотком по рукоятці. В момент удару викрутка провертається за допомогою спеціального вбудованого механізму.

  9. vikrut6