Грати в інтер’єрі

By: Євген

grati

Ґратчаста конструкція зі звичайних дерев’яних брусків невеликого перетину може стати чільним елементом будь-якого інтер’єру.

Можна придбати і готові грати, але зробити їх самостійно зможе навіть і домашній майстер-початківець. Зазвичай з’єднання брусків та рейок здійснюють у пів дерева. Але тут важлива точність та ретельність виконання та розташування відповідних пазів. Тому доцільним буде пропилювати пази після дбайливої розмітки дисковою пилою, склавши заготівки у «пакет». Приклади використання ґратчастих конструкцій у якості декоративних елементів та фрагментів меблів можна подивитись на цих малюнках.

grati1

. . . . . .

1. Конструкція з чотирьох ґратчастих елементів, які скріплені по кутах, досить доповнити товстим склом, щоб створився оригінальний журнальний столик

2. Бічні елементи канапи виконані з двох прямокутних решіток. Сидіння та ніжку-спинку вирізають з ДСП та обтягують оббивною тканиною. Доповнити цю споруду можна м’якими елементами – невеличкими подушками та матрацами.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

3. Ґратчасту деталь потрібних розмірів можна легко викроїти з грат більшого розміру

4. Настінні грати з простими полицями добре доповнять інтер’єр навіть мінімальною кількістю меблів.

5. Для підвищення жорсткості конструкція ґратчастого стелажу підсилена з тильного боку металевими смугами, закріпленими по-діагоналі.

grati2

. . . . . .

Грати складають з брусків, що запилюють для з’єднання у пів дерева. Щоб конструкція буда більш привабливою вибирання в крайніх брусках по черзі вирізають з різних боків.

grati3