Імітація кладки на стіні / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Імітація кладки на стіні


kladka_1.jpg (114.26 Kb)

Відкриті дерев’яні балки та частини каркасу стін, груба кладка та інші елементи традиційного житла надають інтер'єру сільського колориту. Не складно оформити таким чином заміський будинок. Але створити подібне середовище можна і в звичайній міській квартирі.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Оздоблення під кладку привабливо виглядає як самостійно, так і в поєднанні з іншими техніками оздоблення.

Один з нескладних засобів за допомогою якого можна надати інтер'єру квартири у міській багатоповерхівці більше традиційної м'якості, притаманній сільському житлу, це імітація. Цей засіб допоможе зробити звичайні бетонні стіни подібними до споруд, зроблених з натурального каменю, наприклад, з піщаника. З цією роботою може впоратись навіть початківець. Цей метод не слід використовувати одразу у великих об'ємах. Краще випробувати його спочатку в маленькому приміщенні, наприклад, в коридорі, приймальні або кухні. Ця імітація кладки добре виглядає у поєднанні з іншими видами опорядження, в першу чергу з декоративним тинькуванням у сільському дусі (стиль мазанка). Наприклад, таку «кладку» можна розташувати в нижній частині стіни, позначивши щось на зразок цоколю, вище якого піде тинькована та фарбована частина стіни.

. . . .

Робота з імітації кладки зводиться до рівномірного нанесення на стіну шпаклівки та надання їй бажаної фактури, доки вона не затверділа. Коли шпаклівка затвердіє, на стіну шарами нерівномірної товщини способом торцювання наносять губкою рідко-текучу акрилову лазур обраного кольору. Другий шар фарби (білої) наносять тонким шаром пензлем та протирають фарбу губкою, надаючи поверхні фактуру піщаника.

kladka1_2.jpg (63.52 Kb)

01 Основні інструменти для імітації кладки з піщаника. 02 Шпаклівку, що замішана до пастоподібної консистенції рівномірним шаром у п'ять міліметрів наносять шпателем на стіну, перед тим обклеївши ділянку, що обробляється, малярною стрічкою по периметру.

kladka3_4.jpg (64.68 Kb)

03 За допомогою рівної дерев'яної рейки, правила або рівня на стіні по м'якій ще шпаклівці роблять горизонтальні рівчаки, що імітують шви між рядами кладки. Дуже зручно, коли між цими рівчаками відповідає ширині шпателю. 04 Вертикальні рівчаки продавлюють торцевим ребром шпателя, тримаючи його під нахилом.

kladka5_6.jpg (75.78 Kb)

05 При обробці грубою губкою створюється фактура, притаманна піщанику. 06 По горизонтальних та вертикальних рівчаках проводять кінцем ручки волосяного пензля або тупим кінцем олівця. Роблять це від руки без допомоги рівня або правила, тоді рівчаки стають трішки нерівними, подібними до швів справжньої кладки.

kladka7_8.jpg (93.97 Kb)

07 Доки шпаклівка ще м'яка, зі стіни видаляють малярну стрічку. 08 Тепер на стіну можна нанести базовий шар акрилової лазурі (під дуб).

kladka9_10.jpg (136.71 Kb)

09 На базове покриття тонким шаром наносять акрилову лазур білого кольору та розтирають її. 10 На фініші розбавленою світло-сірою тонучою фарбою підводять «шви».

. . . . .

Порада

При замішуванні шпаклівки слід завжди засипати порошок у воду, а не навпаки. Для запобігання утворення великої кількості грудок, які важко розбивати.

Матеріали

Шпаклівка, напівглянсова акрилова лазур, світла під дуб та біла, світло-сіра тонуюча фарба.

Інструменти

Шпатель, відро, рівень, правило або дерев'яна рейка, натуральна або груба штучна губка, волосяний пензлик, плаский пензлик, малярна стрічка.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up