Комод з дзеркалом / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Комод з дзеркалом


komod_dzer_2.jpg (84.81 Kb)

Стрункий, з чіткими витонченими лініями, цей комод з дзеркалом прикрасить будь-який передпокій, хоча його виготовляють зі звичайних столярних плит товщиною 19 мм, фанери та дерев'яних рейок. Це може бути зроблено у домашній майстерні.

komod_dzer_1.jpg (74.04 Kb)

П’ять шухляд роблять цей витончений комод ще й практичним.

Темні вертикальні декоративні накладки по кутах комоду та на рамі підкреслюють стрункість всієї конструкції. Горизонтальні елементи з закругленими краями в кришці, основі та верхній частині рами дзеркала, які виступають, чітко обмежують частини комоду, додаючи йому витонченості.

Шухляди пересуваються по традиційним дерев'яним напрямним, але при бажанні шухляди можна змонтувати на більш сучасних телескопічних напрямних. Кромки лицьових панелей шухляд оздоблені накладками, що пофарбовані у тон інших декоративних деталей.

Важлива роль у оформленні комоду належить продуманому добиранню фурнітури – меблевих ручок та декоративного фрагменту з алюмінієвого профілю у верхній частині рами дзеркала.

Основним матеріалом для виготовлення цього комоду є столярна плита, товщиною 19 мм, фанерована шпоною з не досить дорогих порід деревини. Але, щоб надати комоду більш шляхетного вигляду фанеровані поверхні заготовок та декоративні елементи оброблені морилкою різного забарвлення. Дзеркало, звісно, краще придбати готове. Оскільки воно буде в рамі – шліфувати його кромки не обов'язково.

Виготовлення комоду з дзеркалом

Якщо немає досвіду роботи із фрезерною машинкою, замість брусків, в яких треба зробити пази, можна використати деталі з готових декоративних розкладок. А з’єднання, наприклад, між задньою та бічною стінкою можна виконати не на шпонках, а на круглих шипах.

Перед тим, як почати обробляти деталі морилкою, їх (для підняття ворсу) змочують вологою губкою, а після висушування шліфують вздовж волокон деревини. Морилка – суміш десяти частин тикового та одної частини сигнально-червоного тонів, щиро наносять пензлем на фанеровані поверхні. Бруски фарбують морилкою чорного кольору.

Деталі після фарбування витримують приблизно п'ять хвилин. Те, що не увібралось деревиною рівномірно розподіляють по поверхні, або прибирають сухим пензлем. Після легкого шліфування деталі вкривають безбарвним ґрунтом, після чого – прозорим лаком.

Декоративні накладки приклеюють.

komod_dzer_2.jpg (84.81 Kb)

Конструкція та основні розміри комоду (зліва) та дзеркала (справа)

komod_dzer1_2.jpg (71.88 Kb)

01 Бічні стінки склеюють із задньою стінкою на шпонках. Пази під шпонки вирізають ламельним фрезером. Ще до складання деталі вкривають морилкою та лаком. 02 Напрямні для шухляд кожна з яких складається з двох з'єднаних між собою брусків, прикріпляють зсередини до бічних стінок.

komod_dzer3_4.jpg (81.73 Kb)

03 Декоративні деталі роблять з брусків 13х47 мм: для тумби – двошарові, для рами дзеркала – одношарові. Коли вирізають пази, заготівку закріпляють для підвищення жорсткості двосторонньою липкою стрічкою на гладкій дерев'яній підкладці, наприклад, ламінованому ДСП. 04 Перед тим, як вставити задню стінку між бічними, ці деталі вкривають морилкою та лаком. Далі до ребр бічних стінок приклеюють декоративні бруски та обережно, щоб не пошкодити лаковану поверхню, притискають струбцинами.

komod_dzer5_6.jpg (53.6 Kb)

05 Шухляди роблять з фанери 12 мм, днище – 5 мм. Лицьові панелі шухляд, попередньо прикрутивши до них ручки, прикріпляють шурупами до передніх стінок. 06 Спочатку прикріпляють шурупами до задньої стінки один бічний декоративний профіль, потім, впритул до нього, двосторонньою липкою стрічкою клеять до стінки і дзеркало. Після цього прикріпляють і інші профілі.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераса, прибудована до будинку...

06 May 2021 ,orest
Тераса - місце де захочете побачитись з друзя...

Як зробити світильники для вла...

05 May 2021 ,orest
Світлий сад чи подвір'я мрія кожної господині...

Шпалери для спальні, 50+ ідей ...

05 May 2021 ,orest
Від біло шовкових до великих яскравих фото шп...

Біла кухня в світлих тонах 50 ...

30 Apr 2021 ,orest
Світлі кухні завжди в моді, показуємо на фото...

Вы решили купить дом: что даль...

29 Apr 2021 ,fersht
Покупка дома — это серьезный шаг. Чтобы в буд...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

28 Apr 2021 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up