Олівець з прищіпкою
Спостерігаючи за роботою фахівців на будівництві, можна звернути увагу на олівець, яким вони позначають чи розмічають деталі: той зазвичай знаходиться за вухом – тоді він буде неодмінно поряд, та не слід буде гаяти час, для його пошуків у кишені або у відділеннях на особливому теслярському професійному поясі. Але подібний теслярський пояс є не у кожного, а форму вух, яка дозволяє міцно тримати олівець, щоб він не падав, мають лише професійні теслі, справжні фахівці свого діла.
Але врятувати ситуацію може допомогти звичайна прищіпка для розвішування білизни. Досить витягти одну її половинку та замість неї змонтувати олівець. На олівці при цьому слід прорізати невеличку борозенку під пружину прищіпки, щоб він не випадав. Тепер олівець можна закріпляти або за кишеню сорочки чи теслярської уніформи, або за зморшку одягу. Це досить зручно, коли приходиться працювати у тісняві, наприклад, розмічаючи лаги під підлогою.
Коли потрібна опора для драбини
Коли доводиться працювати на висоті, що буває, наприклад, під час встановлення верхніх фрагментів каркасу, що зводиться, або при оздобленні карнизу для ґанку, для пересувної драбини потрібна опора. Опора для драбини, це не лише зручність, але й безпека в роботі. Для такої надійної опори для драбини непогано, щоб були у запасі кілька міцних дошок, завтовшки десь міліметрів зо п’ятдесят.
Їх слід закріпити на стояках таким чином, щоб драбину можна було надійно опирати з просуванням технологічного процесу вздовж верхньої обв’язки каркасу або карнизу.
Скрутити жилу проводу
Перед тим, як приєднати до клеми кінець жили багатожильного проводу або зростити її з іншою жилами проводу, жилу треба спочатку скрутити достатньо щільно. Операція ця ніби й проста, але досить стомлююча та, якщо її постійно виконувати не один раз, можна й мозолі натерти на пальцях. Працювати можна простіше та легше.
Треба надрізаний шматок ізоляції з проводу знімати на одразу, а поступово, при цьому скручуючи жили.