Маленькі хитрощі в господарстві 4 - оздоблення, лакування, підвішування, цоколь, прикраса / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Маленькі хитрощі в господарстві 4 - оздоблення, лакування, підвішування, цоколь, прикраса


mh4_0.jpg (109.75 Kb)

Декоративне оздоблення підлоги

mh4_1.jpg (63.73 Kb)

Скориставшись можливостями пензля, фарб, та малярної липкої стрічки, можна надати будь-якій – новій чи старій – підлозі своєрідного малюнкового забарвлення. Серед можливих малюнків можна обрати, наприклад, смуги яскраво-синього кольору на світлій натуральній деревині, візерунки в скісну зелену клітину на білому фоні або комбінації з ванільного та ягідного тонів. Фарби для такого декоративного оздоблення, звісно, є у продажу.

Спосіб оздоблення у будь-якому з цих варіантів – один і той самий. Спочатку на підлогу наносять олівцем бажаний візерунок, обклеюють його захисною липкою стрічкою та в два шари наносять фарбу. Перед нанесенням другого шару оздоблення перший має повністю висохнути.

mh4_2.jpg (81.2 Kb)

На пофарбовану підлогу олівцем наносять лінії квадратів, які по периметру обклеюють липкою стрічкою завширшки 30 мм

Лакування ручок від дверей

При лакуванні ручок від дверей їх можна закріпити дуже просто – за допомогою прищіпок від білизни. Для цього, пере тим, як вкривати ручки лаком, в їх торці загвинчують гвинти (які є складовими ручки), а після цього лакують ручки пензлем або занурюючи у лак.

mh4_3.jpg (40.47 Kb)

Вкриті лаком ручки підвішують для сушіння на мотузці. Круглу ручку для дверей прикріпляють прищіпкою таким чином, щоб вона та закручений в торець ручки ґвинт були під прямим кутом одне до одного.

В такому випадку прищіпку укладають на рівну поверхню та в такому положенні лакують та сушать ручку.

Підвішування рами

Існує безліч різних пристосувань та конструкцій, щоб повісити раму з картиною на стіні, але у більшості з них є один недолік: вони занадто виступають позаду рами та не дозволяють картині бути підвішеною та при тому бути щільно притиснутою до стіни.

mh4_4.jpg (53. Kb)

Пропонується для підвішування картин використовувати мініатюрні кабельні електромонтажні наконечники. Щоб надійно закріпити такий наконечник на кінці шнура або тросика, згинають кінець шнура удвоє вставляють в наконечник та спресовують спеціальними кліщами. Далі прикріпляють трос з наконечниками шурупами до рами.

Як виймати цоколь

Якщо балон лампи відвалився від цоколя, слід повністю відключити мережу до самого запобіжника. Беруть тенісний м'ячик та ним вивертають цоколь.

mh4_5.jpg (66.99 Kb)

Перед тим, як закрутити нову лампу, щоб цоколь у неї не застрягав у патроні, нарізь цоколя натирають грифелем від олівця.

Прикраса над дверима

Є така святкова традиція – вішати хвойні гілки з прикрасами на вхідними дверима. Коли двері робили лише з деревини – повісити ялинкові лапи було легко. Але в наші дні двері нерідко роблять вкритими металом або пластиком, тож вішати прикраси та при тому не пошкодити двері стало складно. Простим рішенням є підвішування прикрас на дроті, закріпленому на верхній кромці дверей.

mh4_6.jpg (53.93 Kb)

Тут хитрість у тому, щоб шуруп та дріт не заважали зачиняти двері. Для цього свердлять напрямний отвір, роблять глибоке зенкування для шурупа та прорізують паз до лицьового боку дверей. Тепер дріт лежатиме в одній площині з верхньою кромкою дверей та триматиме прикрасу.

Якщо прикрасу треба зняти, шуруп викручують, дріт видаляють та встановлюють шуруп на місце до з’явлення прикрас майбутнього року.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераса, прибудована до будинку...

06 May 2021 ,orest
Тераса - місце де захочете побачитись з друзя...

Як зробити світильники для вла...

05 May 2021 ,orest
Світлий сад чи подвір'я мрія кожної господині...

Шпалери для спальні, 50+ ідей ...

05 May 2021 ,orest
Від біло шовкових до великих яскравих фото шп...

Біла кухня в світлих тонах 50 ...

30 Apr 2021 ,orest
Світлі кухні завжди в моді, показуємо на фото...

Вы решили купить дом: что даль...

29 Apr 2021 ,fersht
Покупка дома — это серьезный шаг. Чтобы в буд...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

28 Apr 2021 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up