Монтаж підвісного унітазу / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Монтаж підвісного унітазу


uni_pid0.jpg (76.42 Kb)

Підвісний унітаз, як прикмета фешенебельних готелів та дорогих будинків, здається потребує більше робіт з комунікаціями та оздобленням. А насправді це не складніше, ніж встановити традиційну модель.

Переваги підвісного унітазу: компактне розташування прихованого бачка, комунікацій та арматури. Ці моделі суттєво заощаджують простір та дають додаткову можливість підтримувати чистоту підлоги в туалеті. Полегшує завдання приховане підведення труб, у унітаза передбачені точки кріплення до стіни та підключення до водоводу та каналізації. Особливо зручно працювати застосувавши монтажну систему для підвісного типу унітазу. Унітаз з розташуванням на підлозі доцільний лише там, де нема системи прихованого монтажу труб в стінах.

uni_pid1_3.jpg (.38 Kb)

Щоб вірно відрізати по довжині труби підведення та стоку, слід максимально точно визначити відстань від зовнішньої поверхні плитки крізь гіпсову плиту в стіні.

Висота встановлення

Маючи в комплекті систему інсталяції підвісний унітаз досить лише навісити на шпильки та затягнути гайки (1, 2). Однак, перед тим слід визначити зручну висоту його встановлення. Зазвичай висота від підлоги до сидіння складає 40-50 сантиметрів. Все залежить від росту домочадців, все це треба визначити вже при монтажі системи, але до обшиття гіпсовими плитами та облицюванням її плиткою.

uni_pid1_2.jpg (78.08 Kb)

Пізніше на ці дві шпильки будуть вішати туалетну раковину. Тильні гайки неможливо загвинтити дуже далеко. Передні гайки призначені для завертання шпильок гайковим ключем.

uni_pid_4_5.jpg (60.67 Kb)

Одержаний розмір переносять на урізки труб, які потім прикріпляють до унітазу. По позначених лініях на урізки труб намотують липку стрічку, яка на допустить зміщення полотна пилки при розрізанні.

uni_pid_6_7.jpg (.44 Kb)

Підключивши урізки до відповідних труб, унітаз закріпляють остаточно, затягуючи гайки на шпильках. Перед тим, як встановити кришку унітазу, у відповідних місцях на її нижньому боці закріпляють гумові пробки.

uni_pid_8_9.jpg (58.77 Kb)

Гак для кріплення загнутим кінцем заводять знизу та збоку в отвори верхньої та нижньої деталей кришки. Перевернувши складену кришку, в кріпильний отвір унітазу вставляють гак та знизу прикручують до нього гайки.

uni_pid_10_11.jpg (65.1 Kb)

Щоб відкрити запірний кран для подавання води, знімають кріпильний шаблон на клавіші бачка для змиття. Відкривши запірний кран, можна знову встановити кріпильний шаблон. За цей час бачок знову наповниться водою.

uni_pid_12_13.jpg (77.78 Kb)

Щоб пригвинтити клавішу бачка, зліва та справа заводять пластикові корки. Вони виконані таким чином, що, як лише буде встановлена необхідна відстань між поверхнею стіни та інсталяційною системою, вони защіпаються. Після цього пригвинчують тильну частину клавіші бачка.

uni_pid_14_15.jpg (72.64 Kb)

Включення клавіші здійснюється крізь пластиковиц корок, заведений всередину. Перед тим, як надіти кришку на бачок, слід ще раз перевірити його роботу.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up