Монтаж підвісного унітазу

By: Євген

uni_pid0

Підвісний унітаз, як прикмета фешенебельних готелів та дорогих будинків, здається потребує більше робіт з комунікаціями та оздобленням. А насправді це не складніше, ніж встановити традиційну модель.

Переваги підвісного унітазу: компактне розташування прихованого бачка, комунікацій та арматури. Ці моделі суттєво заощаджують простір та дають додаткову можливість підтримувати чистоту підлоги в туалеті. Полегшує завдання приховане підведення труб, у унітаза передбачені точки кріплення до стіни та підключення до водоводу та каналізації. Особливо зручно працювати застосувавши монтажну систему для підвісного типу унітазу. Унітаз з розташуванням на підлозі доцільний лише там, де нема системи прихованого монтажу труб в стінах.

uni_pid1_3

Щоб вірно відрізати по довжині труби підведення та стоку, слід максимально точно визначити відстань від зовнішньої поверхні плитки крізь гіпсову плиту в стіні.

Висота встановлення

Маючи в комплекті систему інсталяції підвісний унітаз досить лише навісити на шпильки та затягнути гайки (1, 2). Однак, перед тим слід визначити зручну висоту його встановлення. Зазвичай висота від підлоги до сидіння складає 40-50 сантиметрів. Все залежить від росту домочадців, все це треба визначити вже при монтажі системи, але до обшиття гіпсовими плитами та облицюванням її плиткою.

uni_pid1_2

Пізніше на ці дві шпильки будуть вішати туалетну раковину. Тильні гайки неможливо загвинтити дуже далеко. Передні гайки призначені для завертання шпильок гайковим ключем.

uni_pid_4_5

Одержаний розмір переносять на урізки труб, які потім прикріпляють до унітазу. По позначених лініях на урізки труб намотують липку стрічку, яка на допустить зміщення полотна пилки при розрізанні.

uni_pid_6_7

Підключивши урізки до відповідних труб, унітаз закріпляють остаточно, затягуючи гайки на шпильках. Перед тим, як встановити кришку унітазу, у відповідних місцях на її нижньому боці закріпляють гумові пробки.

uni_pid_8_9

Гак для кріплення загнутим кінцем заводять знизу та збоку в отвори верхньої та нижньої деталей кришки. Перевернувши складену кришку, в кріпильний отвір унітазу вставляють гак та знизу прикручують до нього гайки.

uni_pid_10_11

Щоб відкрити запірний кран для подавання води, знімають кріпильний шаблон на клавіші бачка для змиття. Відкривши запірний кран, можна знову встановити кріпильний шаблон. За цей час бачок знову наповниться водою.

uni_pid_12_13

Щоб пригвинтити клавішу бачка, зліва та справа заводять пластикові корки. Вони виконані таким чином, що, як лише буде встановлена необхідна відстань між поверхнею стіни та інсталяційною системою, вони защіпаються. Після цього пригвинчують тильну частину клавіші бачка.

uni_pid_14_15

Включення клавіші здійснюється крізь пластиковиц корок, заведений всередину. Перед тим, як надіти кришку на бачок, слід ще раз перевірити його роботу.