Подіуми в інтер’єрі

By: Євген

podium_0

Подіум є не лише привабливим, але й досить практичним фрагментом інтер’єру оселі. На ньому можна влаштувати куточок для відпочинку та ігор, міні спортмайданчик, робоче місце, а під ним можна розмістити висувне ліжко.

Розбиваємо кімнату на зони

Одним з найефективніших методів розбиття простору на зони є використання подіуму. Спроектувати фанерний бокс вам зможуть допомогти дизайнери, але можна спробувати використати і власну фантазію. Цей бокс не тільки окреслить межі домашнього офісу та повнометражного спального місця, але й буде й містким сховищем, адже у об’ємних шухлядах можна розташувати постіль та ще багато такого, що не треба тримати на виду.

podium_1

Ховаємо ліжко

При розробці подіуму зазвичай ставлять акцент на його функціональних властивостях. Це вбудовані у цю конструкцію приховані об’єми-сховища (на цьому заощаджуються дорогоцінні квадратні метри), крім того, у ньому можна сховати й такі великогабаритні речі, як двоспальне ліжко.

Але перед проектуванням подіуму варто зважити всі позитивні та негативні властивсті цього заходу. Але мінус, як виявляється, лише один – витрати на матеріали, а, можливо, і на проект. Тобто плюси – переважають. Це однозначна економія місця, адже ліжко на гумових роликах, ховається у подіум. Але головне призначення подіуму – створення окремого майданчика, де можна відпочити, розташувавшись на м’яких меблях, та передивляючись очікуваний кінофільм чи слухаючи музику. До речі, про диван: якщо він запланований у проекті, то хай вже буде розкладним, та має змогу перетворитися у додаткове місце де можна зручно поспати.

Розвантажити простір – це дуже просто

podium_2

Ще одна розробка, яка дозволяє компактно зберігати речі – подіум-трансформер. В невеличкому помешкання можна сконструювати та збудувати подіум, що буде виконувати одразу три функції – бути спальним місцем, гардеробом та затишною зоною відпочинку.

В житті буває таке, що кількість кімнат зменшилася при переїзді, а може ви просто зробили розмін на менш квартиру. Тоді вам допоможе прийде принцип організації простору з застосуванням подіуму – адже все буде зберігатися у ньому. Це зручно та красиво.

podium_3

Система відпочинку та зберігання на балконі

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

В наш час майже всі лоджії та балкони в місті утеплені та засклені. Не треба без усілякої користі давати застоюватися цій площі.

Саме на лоджії краще за все створити подіум. Таким чином розв’язуються питання і влаштування зони відпочину і організація сховища для речей. Для балкона це саме той варіант. Висувні шухляди всередині конструкції роблять за принципом підйомних механізмів для ліжок, звідти їх можна і позичити. Але варіантів конструкцій тут дуже багато.

podium_04